YouTuberzy warci polecenia - Co Najlepsze?

YouTuberzy warci polecenia - Co Najlepsze?

Tak jak co tydzień, również tym razem przygotowaliśmy dla Was kolejny artykuł z serii "YouTuberzy warci polecenia". W ramach tego cyklu przedstawiamy Wam wybranych małych twórców, którzy naszym zdaniem wyróżniają się ciekawymi materiałami lub świetnym wykonaniem materiałów. W poprzednim artykule polecaliśmy kanał podróżniczy "GDZIE BĄDŹ". Możecie go przeczytać tutaj. Tym razem chcemy przedstawić kanał "Co Najlepsze?", tworzący filmy o tematyce gadżetów i technologii.


Kanał został założony w marcu 2018 roku, a najstarszy dostępny odcinek, zatytułowany "JOGURTY - Który najlepszy? (Co Najlepsze #2)" został wrzucony już w następnym miesiącu. Pierwsze materiały nie zdobywały zbyt wielu wyświetleń, gdyż ich liczba wahała się w okolicach tysiąca, lecz pozytywne komentarze i pasja, jaką dla prowadzących jest technologia, sprawiły, że nie poddali się oni i wrzucali kolejne filmy. Wyświetlenia z czasem zaczęły rosnąć do tego stopnia, że jeden z ostatnich materiałów przekroczył już milion wyświetleń, a drugi pod względem popularności ma ich aktualnie ponad 800 tysięcy.

Kanał poświęcony jest w dużej mierze technologii oraz gadżetom. Para prowadzących bardzo interesuje się tą tematyką, dlatego postanowili wspólnie dzielić się swoją wiedzą z innymi. Jak sami opisują swój kanał "Co Najlepsze to kanał prowadzony przez dwójkę kochających się wariatów, którzy psocą i testują różne fajne rzeczy.". Znajdziemy tam nie tylko recenzję elektrycznej hulajnogi, testy tanich kamer sportowych, czy film o technologiach przyszłości, ale również bardzo popularną w ostatnim czasie serię "CAŁA PRAWDA". Polega ona na tym, że YouTuber przedstawia rzetelne informacje, jakie udało mu się zdobyć na temat dany temat. Dwa ostatnie odcinki, które łącznie zgromadziły prawie 2 miliony wyświetleń, poruszały temat działania elektromarketów oraz oszustw, jakich dopuszcza się firma Manta. W materiale o sklepach z elektroniką twórca przedstawił wiele bardzo ciekawych i mało dostępnych informacji, jakie udało mu się zdobyć od pracowników tych sklepów. W filmie o firmie Manta wypunktował natomiast wszystkie oszustwa, jakich na przykładzie kamery sportowej, dopuściła się firma, okłamując klientów. Przyznał również, że nawet sprzęt, który dostał do recenzji, zepsuł się już drugiego dnia, a jego osiągi odbiegały od opisu ze strony internetowej.

 Kanał "Co Najlepsze?" jest zatem świetnym miejscem dla wszystkich fanów technologii oraz tych, którzy lubią kupić od czasu do czasu ciekaw gadżety. Warto, zanim zdecydujemy się na kupno drogiego sprzętu sprawdzić, czy na kanale nie ma już jego recenzji, by później nie żałować wydanych pieniędzy. Od pary prowadzących możemy oczekiwać dużej rzetelności oraz aktualnej wiedzy na tematy technologiczne, ponieważ YouTuber zawodowo jest dziennikarzem technologicznym. Jego doświadczenie widać już na pierwszy rzut oka, nie tylko poprzez dużą ilość przekazywanych informacji, lecz także jego sposób mówienia sugeruje, że warto mu zaufać w tych kwestiach.

Jeżeli chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje na kanale oraz mieć większy kontakt z jego twórcami, możecie dołączyć do grupy na Facebooku, która została stworzona specjalnie dla ich fanów. Aby do niej dołączyć, wystarczy kliknąć tutaj. Kanał w ostatnim czasie ma bardzo duże przyrosty, wynoszące nawet 22 tysiące subskrypcji w skali miesiąca. Może to oznaczać, że już niedługo nie będzie on mniejszym kanałem z 60 tysiącami subskrypcji, lecz dużym i popularnym miejscem, z którego szeroka widownia mogła będzie czerpać wiele ciekawych informacji. Jeżeli zatem jesteście zapalonymi fanami elektronicznych gadżetów lub interesujecie się zagadnieniami technologicznymi, koniecznie zerknijcie na kanał "Co Najlepsze?". Znajdujące się na nim filmy nie tylko zaspokoją Waszą ciekawość, lecz również przekażą Wam wiele nieznanych dotąd informacji. Aby nie przegapić żadnego materiału, zasubskrybujcie "Co Najlepsze?", możecie to zrobić, klikając tutaj.

Mateusz Książek

Jestem uczniem liceum, organistą i skrzypkiem. Wolny czas zapełniam oglądaniem filmów na YouTube i muzyką.