YouTuberzy w reklamie Play!

YouTuberzy w reklamie Play!

O tym, że YouTuberzy współpracują z firmami, wiemy już od dawna, a sporadyczne występy w reklamach telewizyjnych także już nas nie dziwią. Jednak tym razem jest o czym mówić, ponieważ w najnowszej reklamie Play wzięło udział nie dwóch, nie trzech, a aż ośmiu twórców!


Od kilku dni sieć telefonii komórkowej Play promuje swoją „#AKCJĘREJESTRACJĘ”, która gwarantuje, że jeśli zarejestrujemy swój numer w Play na kartę, otrzymamy nagrody w postaci 100 zł na rozmowy i SMS-y, 10 GB internetu oraz konto ważne przez rok. W pojedynczych reklamach wystąpiło już kilka znanych osób, takich jak piosenkarz Dawid Podsiadło, aktorka Agnieszka Dygant, czy kucharz Pascal Brodnicki.


c39bb3f9c1dc473b8c53990fa35b424c


Jednak nas zainteresował najnowszy materiał, który ma swoją emisję w telewizji. Otóż, jak to stwierdzono w samej reklamie, do Play przyszedł „cały internet”, a dokładniej ośmiu, popularnych twórców wideo. Chodzi tutaj o Łukasza Jakóbiaka (20m2), Paulinę Mikułę (Mówiąc inaczej), Karola Gązwa (Blowek), Piotra Skowyrskiego (Izak), Piotra Ogińskiego (Kocham Gotować), Martina Stankiewicza oraz dziewczyny z kanału Szparagi (Natalia Szymaniec i Karolina Pielesiak).


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl