YouTuberzy w Familiadzie - znamy datę emisji programu!

YouTuberzy w Familiadzie - znamy datę emisji programu!

W ostatnim czasie dużo gwiazd polskiego YouTube miało swoje debiuty w telewizji. Mieliśmy okazje oglądać wywiady z nimi, czy ich autorskie produkcje, takie jak Wielkie Teorie Darwina, które odniosły ogromny sukces. Teraz po raz kolejny będziemy mieli okazje zobaczyć swoich ulubionych twórców, którzy pojawią się w programie "Familiada".


W noworocznym odcinku programu Familiada będziemy mogli zobaczyć dziewczyny z kanału Beksy, Piotra Ogińskiego z kanału Kocham Gotować, Patryka Brzozowskiego z kanału Kameralnie oraz Maćka Budzicha z kanału Mediafun.  Jeśli jesteście ciekawi, jak poradzili sobie YouTuberzy, to koniecznie włączcie TVP2 1 stycznia o 14:00!


Familiada 😈


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika BEKSY (@bezbeksy)
Wszystkiego najlepszego w nowym roku #familiada #nagrania #tvp2 #lama #owca #kanapka


Film zamieszczony przez użytkownika Piotr Oginski (@kochamgotowac)


Twórca programu Kameralnie, pokazał nam jak w programie wygląda tajemniczy "kącik muzyczny":Warto przypomnieć, że wspomniani wcześniej YouTuberzy to nie pierwsze znane z internetu osoby, które wystąpiły w tym programie. Dwa lata temu w Familiadzie pojawili się LekkoStronniczy oraz Radosław Kotarski.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.