YouTuberzy testują PlayStation VR!

YouTuberzy testują PlayStation VR!

Technologia jaką jest wirtualna rzeczywistość co raz odważniejszym krokiem wchodzi w świat gier komputerowych i wywiera co raz to większy nacisk na rozwój ówczesnych rozwiązań technicznych.  PlayStation VR to kolejna opcja dla wielbicieli tej nowinki technologicznej. Tak się składa, że dzisiaj to urządzenie miało swoją premierę, a co za tym idzie - na YouTube pojawiło się mnóstwo polskich (i nie tylko) materiałów pokazujących to urządzenie od Sony. Zapraszamy do artykułu, w którym pokażemy te najciekawsze!


Już przed premierą media wychwalały PlayStation VR jeśli chodzi o aspekt funkcjonalności i ogólnie pisały, że jest najciekawszym zestawem VR na rynku. Dzisiaj natomiast w dniu jego premiery pojawiły się pierwsze materiały wideo oraz poważniejsze recenzje tego sprzętu. Nie ma co ukrywać - nadal są pozytywne i zapewniają, że nowe dzieło Sony to jeden z najlepszych wyborów jeżeli chodzi o tę technologię.


Na początek zapraszamy Was do materiału Izaka, w którym rozpakowuje swoją imienną paczkę od PlayStation. Wszystko przyszło do Piotrka w bardzo solidnym opakowaniu z nadrukowanym jego imieniem i nazwiskiem. W pudełku oprócz samego sprzętu znaleźć można oczywiście instrukcję obsługi, okablowanie oraz kilka bardzo fajnych, symbolicznych gadżetów. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć materiału Izaka to zapraszamy poniżej:
Zapraszamy także na materiał Remigiusza Maciaszka, który również otrzymał paczkę wprost od Sony. Jego materiał przedstawia między innymi rozpakowanie eleganckiego pudełka, lecz w nieco innym stylu niż było tu u Piotrka. Rock zamieścił również swoje pierwsze wrażenia jeśli chodzi o PlayStation VR. Zapraszamy poniżej do obejrzenia oby filmów:
Miło nam poinformować, że swoją przygodę z PlayStation VR rozpoczął również CTSG, który ponad godzinę temu rozpoczął transmisję na żywo na platformie Hitbox.
PlayStation VR Kliknij w obrazek aby przejść na profil Kamila.

Nawet sam Robert Lewandowski skusił się na tą nowość! Na swoim instagramie wrzucił zdjęcie z założonymi goglami wirtualnej rzeczywistości od Sony.


Future of gaming. Thanks @playstationpl #rl9


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Robert Lewandowski (@_rl9)

  Co sądzicie o wirtualnej rzeczywistości? Ma szansę bytu? Piszcie w komentarzach!


Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.