YouTuberzy szukają nowych skórek do rękawic w CS:GO!

YouTuberzy szukają nowych skórek do rękawic w CS:GO!

Otwieranie skrzynek w popularnej grze Valve to dla wielu codzienny rytuał i ludzie codziennie starają się zdobyć jakąś unikalną skórkę do broni palnej czy noża. Na YouTubie codziennie pojawiają się dziesiątki filmów z takich "openingów", które często nie mają w sobie ani krzty oryginalności. Na pomoc przychodzą twórcy CS:GO i wprowadzają do swojego giganta skórki do innego elementu ekwipunku, a mianowicie... rękawic!


Cóż, dla większości członków społeczności, która nadal gra w Counter Strike: Global Offensive to nic nieznacząca nowość, która stanowi kolejny bezsensowny krok Valve w kierunku rozwijania swojej wielkiej marki. Tego zdania są zarówno zwykli niedzielni użytkownicy, ale też profesjonaliści, dla których zdobywanie fragów to nie tylko przyjemność, ale i praca. Przyznać jednak trzeba, że Valve dodało do CS:GO kolejny element, na który i tak, i tak dużo ludzi się skusi, aby chociaż spróbować swoich sił w trafieniu jednego z siedemnastu przygotowanych przez społeczność graczy wyglądów rękawiczek. Wbrew pozorom nie jest to takie łatwe, bo w nowych skrzynkach (Glove Case) szansa na zdobycie takiej unikalnej skórki równa się takiej, jaka występuje przy otwieraniu skrzynek z nożami, tyle że w tych nowych próżno ich szukać.

Siedemnaście całkowicie nowych skórek do rękawic, które wraz z nową skrzynką (Glove Case) zostały wprowadzone do najnowszej aktualizacji Counter Strike: Global Ofensive. Siedemnaście całkowicie nowych skórek do rękawic, które wraz z nową skrzynką (Glove Case) zostały wprowadzone do najnowszej aktualizacji Counter Strike: Global Ofensive


Nowy update to nie tylko skórki do rękawic, ale też kilka poprawek na mapach, które może i nie są rewolucyjne, ani nie widać ich na pierwszy rzut oka, ale są i trzeba to docenić. Sama aktualizacja waży bowiem prawie 900 MB.

Gdy trafiła ona na serwery to już kilka godzin później mogliśmy obserwować na YouTube wysyp nowych materiałów ze świata CS:GO, gdzie była ona głównym punktem zaczepienia. Twórcy próbowali swoich sił w otwieraniu nowych skrzynek, a czy im się to opłaciło możecie przekonać się oglądając poniższe materiały.

Nie możemy zapomnieć także o livestreamie, który trwa właśnie na kanale Nitorzyniaka. Widzowie tego YouTubera zmusili go przez łapkowanie filmu do otworzenia... 260 nowych skrzynek! Póki co nie dropły mu żadne rękawiczki, ale kto wie, może za chwilę się to nie zmieni. Sprawdźcie sami:


Co sądzicie o najnowszej aktualizacji do Counter Strike: Global Offensive? Skusicie się na nowe skrzynki, żeby sprawdzić swoje szczęście w losowaniu rękawic? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.