YouTuberzy z własnym programem w telewizji!

YouTuberzy z własnym programem w telewizji!

W ostatnim czasie wyjątkowo dużo pisaliśmy dla Was o występach YouTuberów w telewizji. W większości były to jednak gościnne wystąpienia w znanych telewizyjnych show czy programach śniadaniowych, jednak Mamiko, Cyber Marian i Artur Filipowicz z kanału Topowa Dycha przychodzą do nas z czymś zupełnie nowym. Sami zobaczcie na czym polegał będzie ich własny program emitowany na kanale TVP2!
W nowym programie, emitowanym przez telewizyjną Dwójkę, pod nazwą ,,Głodne Kawałki" będą spotykać się najbardziej znani polscy blogerzy, YouTuberzy i ich goście spoza sfery Internetu. W swobodnej atmosferze, podczas luźnych spotkań będą dyskutować o tym, co w ostatnim czasie wywarło na nich jakieś wrażenie, o tym co niedawno było ,,na czasie" i o tym, czym najzwyczajniej chcieliby się z widzami podzielić. Rolę prowadzących przejmą doskonale Wam znana Mamiko, Artur prowadzący kanał Topowa Dycha oraz Cyber Marian. Tematyka będzie tak szeroka, że zabraknie nawet przygód w kuchni z Piotrem Ogińskim, znanym z kanału Kocham Gotować! Odcinki emitowane będą w każdą niedzielę o 22:15.

Geneza programu jest taka, że trójka naszych YouTuberów postanowiła spróbować czegoś zupełnie innego i stąd też pojawił się pomysł na przejście do zasadniczo bardzo różniącej się od YouTube platformy jaką jest telewizja, gdzie oglądalność zdecydowanie jest większa, ale odzew na linii widz - twórca jest nieporównywalnie słabszy ze względu na brak komentarzy i tym podobnych funkcji. Jednakże jest to świetna możliwość na poszerzenie swoich horyzontów, poznanie nowych, ciekawych ludzi, zapoznanie się z tym jak wygląda praca na planie i zaprezentowanie swojej osoby większemu gronu widzów. O swoim programie YouTuberzy opowiedzieli już w telewizji śniadaniowej Pytanie na Śniadanie, tam właśnie wyjaśnili dokładnie na czym talk show będzie polegało, jaka będzie ich rola w tym wszystkim i jak w ogóle wpadli na taki a nie inny pomysł.Także pierwszy odcinek programu został już wyemitowany w ubiegłą niedzielę, więc mogliśmy zobaczyć na czym dokładnie będzie polegał. Pojawił się w nim między innymi taki gość jak olimpijczyk Tomasz Majewski, który przedstawił widzom dość istotny problem, ale o tym możecie się przekonać sami oglądając program do czego bardzo Was zachęcamy! Pamiętajcie, aby w przyszłą niedzielę także przygotować się na wieczorny seans o 22:15.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.