YouTuberzy wzięli udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej!

YouTuberzy wzięli udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej!

Chcieliście kiedykolwiek wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej? A może po prostu byliście ciekawi jak taka praca wygląda z perspektywy nowicjusza a nie tylko doświadczonych modelek? Dzięki YouTuberom, ambasadorom DDOB możecie dowiedzieć się jak ich okiem wyglądał udział w londyńskiej sesji zdjęciowej dla Allegro i marki odzieżowej NEXT. Zobaczcie sami!
Na profesjonalną sesję zdjęciową do Londynu wybrały się takie znane z YouTube i ogółem z mediów społecznościowych osoby jak: Eniia Blog, True Beauty Is Internal, Patryk Woźniak oraz Julia Janulewicz. Poza nimi, w przedsięwzięciu mogło wziąć udział kilka osób które uprzednio zgłosiły się do konkursu i zajęły w nim wysokie pozycje. Cały wyjazd okazał się świetnym doświadczeniem gdyż poza współpracą z profesjonalistami i możliwością zobaczenia jak wygląda taka sesja ,,od kuchni", YouTuberzy i szczęśliwcy którzy zwyciężyli w konkursie mieli możliwość zobaczyć Londyn od najpiękniejszej strony. Samo jednak pozowanie do zdjęć nie było takie proste jak to się z początku wydawało. Przede wszystkim dla takich amatorów w tych kwestiach jakimi są YouTuberzy był to niesamowity stres. Szczególnie wspomniała o tym Adrianna z kanału True Beauty Is Internal. Mimo wszystko, Ada później nadmienia, że napięcie zostało szybko rozładowane przez przyjazną atmosferę jaka panowała na planie zdjęciowym i jeśli chodzi o kontakty z ludźmi z ekipy zdjęciowej wcale nie trzeba było się niczym przejmować. Zdecydowanie dla osób które nie miały z tym wcześniej styczności jest to cudowna przygoda i bardzo interesująca opcja na poszerzanie horyzontów. Obejrzyjcie koniecznie film, w którym wszyscy z uczestników opowiadają o swoich wrażeniach i przebiegu sesji.My jesteśmy ciekawi jak wypadły zdjęcia i nie możemy się doczekać efektów, a Wy? Dajcie znać w komentarzach.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.