YouTuberzy otwierają nowe skrzynki w CS:GO!

YouTuberzy otwierają nowe skrzynki w CS:GO!

Niedawno na serwery Counter Strike: Global Offensive zawitała nowa aktualizacja. Oprócz naprawy kilku dźwięków oraz dodania oficjalnego serwera w Peru zaimplementowano nowe skrzynki. Gamma 2 Case, bo taka jest ich nazwa, to kontynuacja wprowadzonych w czerwcu Gamma Case. Jest to kolejna okazja dla kolekcjonerów skinów do wzbogacenia się o kilka kolejnych, unikalnych skórek do swoich ulubionych broni.


Jedna z 17 skórek wprowadzonych w najnowszej aktualizacji CS:GO Jedna z 17 skórek wprowadzonych w najnowszej aktualizacji CS:GO

W nowej skrzynce Gamma 2 Case możemy znaleźć 17 całkowicie nowych skinów do broni oraz standardowo nieznaną skórkę do noża. Zaraz po wprowadzeniu aktualizacji na YouTube pojawiła się masa materiałów, w których twórcy otwierają daną ilość skrzynek. Postanowiliśmy zebrać dla Was te najciekawsze!


Zaczynamy od Izaka i jego filmu, o którym zresztą pisaliśmy wczoraj, a artykuł możecie znaleźć tutaj. Poniżej zamieszczamy jeszcze raz film z otwierania 80 skrzynek!
Drugim materiałem w naszym zestawieniu jest opening Nitra, który postanowił otworzyć połowę tego, co Izak - 41 skrzynek! Przy okazji zapraszamy Was do artykułu, w których omawialiśmy jego plan na sierpień, znajdziecie go tutaj.
Kolejnym klipem jest ten od Skyena, który postanowił otworzyć nowe skrzynki wraz z Merghanim. Zobaczcie poniżej jak im to wyszło:
Po następny opening Gamma 2 Case zapraszamy do Miszcza, który postanowił spróbować swoich sił i sprawdzić, czy tym razem wypadnie mu coś ciekawego:
Zestawienie kończymy materiałem od Isamu. Niech Was nie zwiedzie krótki czas trwania tego filmu, jest naprawdę ciekawy!
Co sądzicie o nowej aktualizacji do CS:GO? Podobają się Wam nowe skórki do broni? Piszcie w komentarzach!


 

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!