YouTuberzy otwierają nowe skrzynki w CS:GO!

YouTuberzy otwierają nowe skrzynki w CS:GO!

Niedawno na serwery Counter Strike: Global Offensive zawitała nowa aktualizacja. Oprócz naprawy kilku dźwięków oraz dodania oficjalnego serwera w Peru zaimplementowano nowe skrzynki. Gamma 2 Case, bo taka jest ich nazwa, to kontynuacja wprowadzonych w czerwcu Gamma Case. Jest to kolejna okazja dla kolekcjonerów skinów do wzbogacenia się o kilka kolejnych, unikalnych skórek do swoich ulubionych broni.


Jedna z 17 skórek wprowadzonych w najnowszej aktualizacji CS:GO Jedna z 17 skórek wprowadzonych w najnowszej aktualizacji CS:GO

W nowej skrzynce Gamma 2 Case możemy znaleźć 17 całkowicie nowych skinów do broni oraz standardowo nieznaną skórkę do noża. Zaraz po wprowadzeniu aktualizacji na YouTube pojawiła się masa materiałów, w których twórcy otwierają daną ilość skrzynek. Postanowiliśmy zebrać dla Was te najciekawsze!


Zaczynamy od Izaka i jego filmu, o którym zresztą pisaliśmy wczoraj, a artykuł możecie znaleźć tutaj. Poniżej zamieszczamy jeszcze raz film z otwierania 80 skrzynek!
Drugim materiałem w naszym zestawieniu jest opening Nitra, który postanowił otworzyć połowę tego, co Izak - 41 skrzynek! Przy okazji zapraszamy Was do artykułu, w których omawialiśmy jego plan na sierpień, znajdziecie go tutaj.
Kolejnym klipem jest ten od Skyena, który postanowił otworzyć nowe skrzynki wraz z Merghanim. Zobaczcie poniżej jak im to wyszło:
Po następny opening Gamma 2 Case zapraszamy do Miszcza, który postanowił spróbować swoich sił i sprawdzić, czy tym razem wypadnie mu coś ciekawego:
Zestawienie kończymy materiałem od Isamu. Niech Was nie zwiedzie krótki czas trwania tego filmu, jest naprawdę ciekawy!
Co sądzicie o nowej aktualizacji do CS:GO? Podobają się Wam nowe skórki do broni? Piszcie w komentarzach!


 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.