YouTuberzy motywują do działania i pokazują swój sposób na dostarczenie witamin

YouTuberzy motywują do działania i pokazują swój sposób na dostarczenie witamin

Działalność wielu YouTuberów wiąże się z pracą przy komputerze, jednak większość z nich regularnie uprawia różne aktywności fizyczne, do czego zachęca też swoich widzów. Utrzymanie zdrowego trybu życia przy jednoczesnym uzupełnieniu witamin w organizmie to element, na który twórcy zwrócili szczególną uwagę w swoich materiałach, które powstały przy współpracy z OSHEE.


Jednym z nich na swoich mediach społecznościowych podzielił się członek Ekipy Friza - Mixer. YouTuber na swoim kanale podjął się ciekawego wyzwania, które polegało na przejściu... 50 tysięcy kroków jednego dnia! W challenge'u twórcy pomogło dobre nawodnienie i dostarczenie witaminy, które zagwarantowały dwa smaki napoju OSHEE Vitamin.
Ciekawą publikacją w ramach współpracy podzieliła się także Kaja Soboń z kanału Dźwigaj Dziewczyno. YouTuberka na swoim kanale opublikowała film, na którym sprawdziła swoich sił w oficjalnym teście do jednostki GROM-u. W tym bardzo odważnym wyzwaniu, influncerce towarzyszył witaminowy napój od OSHEE.Efekty współpracy influencerów i marki OSHEE możemy podziwiać także na TikToku. Swoje nagranie opublikowała m.in. Katka, dla której OSHEE Vitamin z dzienną dawką witamin okazało się świetnym zamiennikiem dla tabletek. Oto jak w kreatywny sposób TikTokerka przedstawiła
@kasiakvNie lubię brać tabletek, ale mam na to sposób! OSHEE Vitamin zawiera w sobie dzienną dawkę witamin w formie płynu! 😋 ##OSHEE ##OSHEEvitamin♬ dźwięk oryginalny - kasiakvPodobne oraz równie ciekawe efekty współpracy twórców z marką OSHEE możemy podziwiać także między innymi u RembolaOli Radziun, N3jxioma, Nojrachta czy Kozy. Wszystkie publikacje twórców łączy wspólny przekaz dotyczący inspiracji do aktywności fizycznej, prowadzenia zdrowego trybu życia oraz dostarczania niezbędnych witamin do organizmu, za które odpowiada właśnie OSHEE Vitamin. Twórcy w materiałach podzielili się także z widzami kodem „VITAMIN”, który na stronie internetowej OSHEE gwarantuje 10% zniżki na cały asortyment.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.