YouTuberzy i zawodnicy KSW zmierzyli się ze sobą w grze wideo!

YouTuberzy i zawodnicy KSW zmierzyli się ze sobą w grze wideo!

Premiera nowej gry z serii Tom Clancy - Ghost Recon Wildlands miała miejsce 7 marca 2017 r. i z tej okazji firma Ubisoft wraz z siecią partnerską Gamellon postanowiła zorganizować wydarzenie promocyjne, w którym udział wzięli polscy twórcy internetowi oraz zawodnicy KSW. Jak wyglądała ta impreza i jakie zadania postawiono przed obiema drużynami? Przekonajmy się!


Premiera gry Ghost Recon Wildlands została uczczona w Babce do Wynajęcia w Warszawie, gdzie zjechali się zarówno twórcy internetowi z sieci Gamellon oraz zawodnicy KSW. Miejsce zostało specjalnie przystrojone tak, aby jak najbardziej przypominało południowoamerykańskie pejzaże rodem z najnowszej produkcji z serii Tom Clancy. Goście mogli chociażby przysiąść na siedziskach z siana lub skrzynkach i zjeść gorące tortille. Na sali porozrzucane były także repliki broni z gry oraz worki z białym proszkiem w celu podkreślenia klimatu. Całości towarzyszyła obecność prowadzącego, w którego rolę wcielił się Marcin Dorociński.

kswyt

Głównym celem wydarzenia była rywalizacja dwóch drużyn wyjętych prosto z fabuły gry. W członków kartelu narkotykowego Santa Blanca wcielili się YouTuberzy z sieci Gamellon: Stuu, Boxdel, Mandzio, Cypis oraz Dawid i Marcin Malczyńscy. Natomiast w roli tytułowych Duchów z oddziału sił specjalnych stanęli zawodnicy KSW: Łukasz Jutkowski, Marcin Wrzosek, Borys Mańkowski i Tomasz Narkun.

kswyt2

Zaproszeni goście stanęli ze sobą w szranki w trybie kooperacji i od wszystkich czterech członków każdej z drużyn zależało na jaką stronę przechyli się szala zwycięstwa. Oprócz tego każdy mógł zagrać na specjalnie przygotowanych przez PlayStation stoiskach na konsoli PlayStation 4 Pro w pojedynkę.

kswyt3

To jednak nie koniec. W międzyczasie, uczestnicy brali udział w innych, pobocznych pojedynkach. Internetowi twórcy zostali wyłonieni przez swoich widzów (którzy mogli głosować na swoich ulubieńców na specjalnej stronie). Organizatorzy przygotowali dla nich konkurencje takie jak rozwiązywanie zagadki w Escape Roomie, Strzelnicę, Pokój Przesłuchań oraz rozbijanie Piñaty wypełnionej towarem kartelu Santa Blanca.

kswyt4

W najbliższym czasie na kanałach YouTuberów pojawią się relacje z powyżej opisywanego eventu - wtedy też przekonamy się kto najlepiej spisał się w grze Ghost Recon Wildlands.

SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ O MARCINIE MALCZYŃSKIM W QUIZIE NA NASZEJ STRONIE!Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Ogromny sukces sprzedażowy konsoli Nintendo Switch! Te liczby robią wrażenie

Poznaliśmy następce Battlefielda 1?

Opcja streamingu gier już niedługo na Messengerze!

Biedronka ponownie ze świetną ofertą gier!

Nowy gra w uniwersum Outlasta już na etapie produkcji!

Oto 10 najpopularniejszych zwiastunów gier 2017 roku na YouTube