Kubson, Żiżej, Vojtaz i Sitr0x we Francji!

Kubson, Żiżej, Vojtaz i Sitr0x we Francji!

Wielkimi krokami zbliża się premiera drugiej odsłony przygodowej gry akcji o otwartym świecie wyprodukowanej przez Ubisoft Montreal. Jak zwykle w takich przypadkach bywa nie mogło się obyć bez przedpremierowego pokazu. Wśród zaproszonych gości oczywiście nie zabrakło polaków. Nasi YouTuberzy grali w Watch Dogs 2!


Między innymi Żiżej, Vojtaz, Kubson oraz Sitr0x zawitali do Francji, aby przedpremierowo przetestować jak wygląda rozgrywka w Watch Dogs 2!


Szybka wzmianka o tytule dla tych co nie znają tej produkcji. Watch Dogs 2 to kontynuacja sandboksowej gry akcji opartej na możliwości interakcji z miejską infrastrukturą i wszelkimi urządzeniami komunikacyjnymi poprzez hackowanie ich dostępnym dla nas smartfonem. Tym razem gracze zostaną osadzeni w San Francisco i będziemy mogli poruszać się członkiem lokalnej grupy hackerskiej Dedsec, która stawia sobie za cel walkę z systemem ctOS, ale też przede wszystkim dobrą zabawę.


Chłopacy wylecieli z Warszawy i skierowali się prosto na Paryż. Są tam od wczorajszego wieczora i nie marnują czasu na zwiedzanie. Specjalnie dla was Panowie prowadzą nagrania z gry, żeby wstawić wrażenia na swoje kanały. Istnieje bardzo duża szansa, że pokażą nagrane materiały jeszcze przed oficjalną premierą, która odbędzie się 15 listopada 2016 roku.


Sprawdźcie zdjęcia jakie do tej pory umieścili na swoich Instagramach:


Ekipa hakerskiego wpierdzielu 😂💪 Powstrzymaj nas klikając 2x w ekran 😂👍❤ @watchdogs_pl #WatchDogs #WatchDogs2 #France


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika vojtaz - Wojtek Krzyżanowski (@xvojtaz)


To my jakieś 8 godzin temu w Polsce. Obecnie jesteśmy w Paryżu i wkrótce pojawią się aktualne zdjęcia 👍🏼🇫🇷🔥 #wyjazd #Francja

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karol | 18 | Poland | YouTuber (@sitr0x)


Nawet ładnie w tym niebie 👀 #Francja #niebo


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karol | 18 | Poland | YouTuber (@sitr0x)


Kto policzy ile subów jest na zdjęciu? 😎 #watchdogs #watchdogs2 @watchdogs_pl

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karol | 18 | Poland | YouTuber (@sitr0x)Gramy dzisiaj w #WatchDogs2, a w wolnej chwili relaksujemy się w pokoju hakera.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika watchdogs_pl (@watchdogs_pl)To był krótki wypad, ponieważ chłopacy już dzisiaj wracają do Polski. Mamy nadzieję, że dobrze się bawili i przekażą nam całą masę ciekawych informacji na temat rozgrywki, oraz wszystkie emocje towarzyszące im w podróży.


Czekacie na premierę Watch Dogs 2? Dołączylibyście do chłopaków we Francji? Piszcie.


Jakub Romanowski