YouTuberzy grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

YouTuberzy grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Dziś odbywa się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku, w akcje angażują się także YouTuberzy, którzy wcześniej przygotowali charytatywne aukcje, które właśnie dobiegają końca. Jesteście ciekawi jak znani influencerzy i ich widzowie wspierają WOŚP? Sprawdźcie sami!


Wśród charytatywnych aukcji znajdziemy ciekawą inicjatywę Krzysztofa Gonciarza. YouTuber stwierdził, że zwycięzca jego licytacji zostanie bohaterem dokumentu pt. "Spędziłem dzień z...", który zostanie nagrany przez twórcę i opublikowany na jego kanale. Aktualnie zebrana kwota w ramach aukcji wynosi W 30. finał WOŚP zaangażowani są także polscy fifacze. Między innymi N3jxiom oraz Koza przy współpracy z EA SPORTS wystawili na aukcję osobiście podpisane koszulki WOŚP x FIFA 22.Ze swoimi licytacjami na WOŚP w tym roku wystartowali także Bracia Malczyńscy. Marcin na aukcję przeznaczył swoje rękawice z walki na FAME MMA 9, natomiast Dawid puchar z FAME MMA 10.W tym roku nie sposób także wspomnieć o wielkiej akcji kanału "Uwaga! Naukowy Bełkot" przy współpracy z Kasią Gandor. Dawid Myśliwiec postanowił przeprowadzić wielogodzinną transmisję na żywo, podczas której oprócz merytorycznej krytyki "Ukrytych Terapii" Jerzego Zięby, wystartował ze zbiórką na 30. finał WOŚP. Do tej pory YouTuber zebrał już ponad 272 tysiące złotych!Sama Kasia Gandor kolejny raz wystartowała natomiast swoją inicjatywą , która polega na wpłacie dowolnej kwoty do skarbonki na rzecz WOŚP, w zamian za otrzymanie linku do jej prywatnego jeszcze filmu na kanale YouTube, w którym odpowiada na "niegłupie pytania".Jeśli mowa już o twórcach popularnonaukowych kanałów, swój udział w 30. Finale WOŚP ma także dr. Tomasz Rożek. Autor kanału "Nauka To Lubię" wystartował z licytacją zaproszenia na 45 minutowe spotkanie oraz wspólną partyjkę w jego autorską grę karcianą "Akademia Superbohaterów".Wspomniane w tym artykule aukcje YouTuberów na WOŚP nie są oczywiście jedynymi. W sieci możemy znaleźć dziś wiele równie interesujących inicjatyw. Pamiętajcie jednak, aby zawsze sprawdzać ich wiarygodność poprzez przechodzenie do licytacji z oficjalnych profili twórców oraz odpowiednie oznaczenie aukcji banerem "30. Finał WOŚP" na Allegro. Jeśli chcecie natomiast bezpośrednio wspomóc ten szczytny cel, możecie przejść do oficjalnej strony WOŚP klikając tutaj.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.