YouTuberzy grają w nowe AGAR.IO!

YouTuberzy grają w nowe AGAR.IO!

Pamiętacie grę Agar.IO? Gra, która podbiła polski Internet, spowodowała wojnę między Hajsownikami Gimpera, a Rezigiusz Crew? Od kilku dni polscy twórcy nagrywają odcinki z nowszej wersji tej gry – Slither.IO


Jak słusznie na wstępie swojego filmu zaznaczył Disowskyy, jeśli Agar.io to była gra o kuleczkach, to Slither.io to po prostu gra o wężach. Nic więcej dodawać nie musimy, może poza tym, że trzeba mieć jak najdłuższego węża.


U zagranicznych twórców możemy znaleźć odcinki z tej gry już od około dwóch tygodni. Na naszym podwórku jednym z pierwszych YouTuberów był Sitrox, który odcinek z tej gry nagrał 6 kwietnia. Możecie go obejrzeć poniżej:Niecały tydzień później swojego pierwszego gameplay’a wypuścił Disowskyy. Dostępny do obejrzenia poniżej:Wczoraj swój odcinek z tej produkcji nagrał Blowek razem z Vojtazem. Dzisiaj natomiast na swoich kanałach zamieścili Gimper i Bonkol. Wszystkie możecie obejrzeć poniżej:

Graliście już może w tą grę? Jak Wam się podobała? Piszcie w komentarzach! 


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.