YouTuberzy grają w nowe AGAR.IO!

YouTuberzy grają w nowe AGAR.IO!

Pamiętacie grę Agar.IO? Gra, która podbiła polski Internet, spowodowała wojnę między Hajsownikami Gimpera, a Rezigiusz Crew? Od kilku dni polscy twórcy nagrywają odcinki z nowszej wersji tej gry – Slither.IO


Jak słusznie na wstępie swojego filmu zaznaczył Disowskyy, jeśli Agar.io to była gra o kuleczkach, to Slither.io to po prostu gra o wężach. Nic więcej dodawać nie musimy, może poza tym, że trzeba mieć jak najdłuższego węża.


U zagranicznych twórców możemy znaleźć odcinki z tej gry już od około dwóch tygodni. Na naszym podwórku jednym z pierwszych YouTuberów był Sitrox, który odcinek z tej gry nagrał 6 kwietnia. Możecie go obejrzeć poniżej:Niecały tydzień później swojego pierwszego gameplay’a wypuścił Disowskyy. Dostępny do obejrzenia poniżej:Wczoraj swój odcinek z tej produkcji nagrał Blowek razem z Vojtazem. Dzisiaj natomiast na swoich kanałach zamieścili Gimper i Bonkol. Wszystkie możecie obejrzeć poniżej:

Graliście już może w tą grę? Jak Wam się podobała? Piszcie w komentarzach! 


Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!

Trwa wielka wyprzedaż na GOG.com!