Youtuberzy w FIFIE - nowa superliga u Lacha!

EURO 2016 już się skończyło. Nie wszyscy są zadowoleni z tego, że Portugalia została mistrzem, ale za to nasza drużyna zaskoczyła wszystkich, nie tylko wychodząc z grupy, ale mając realne szanse na dotarcie do finału. Mimo tego, nam nadal towarzyszą piłkarskie emocje, a zaraz dowiedzie się dlaczego!

Każdy z nas chociaż przez chwile podczas tego turnieju stał się wielkim fanem piłki nożnej i oglądał mecze czy to w telewizji, czy Internecie, z komentarzem standardowym, czy słuchając głosu Piotra Izaka Skowyrskiego.

LachuStream postanowił sprawdzić co było gdyby Youtuberzy byli zawodnikami na boisku. W ten sposób powstała nowa seria na jego kanale – "Kariera – Superliga Youtubrami!". Twórcy grają w drużynie Leyton Orient. Cały Skład przedstawia się następująco:

Dev

Samej fazy tworzenia zawodników w filmie na YouTubie nie zobaczymy, bo było przy tym sporo zabawy i tylko Ci którzy oglądali stream mieli szansę zobaczyć jak powstawali ich ulubieni youtuberzy. My mamy szansę zobaczyć jak przebiegały mecze.

Pierwszą bramkę z karnego w 30 minucie strzelił Koza dając przewagę drużynie gwiazd nad drużyną Rode JC. Na koniec pierwszej połowy Krzychu dzięki asyscie Junejteda strzelił ładną bramkę na 2:0. Rode JC stara się jakoś nadrobić straty i w 88 minucie strzelają bramkę zmieniając wynik na 2:1

Chcecie zobaczyć jak sobie radzą youtubowi twórcy w innych meczach? Zerknijcie na zapis ze stream'a na drugim kanale Lacha:

Ostatecznie Leyton Orient z twórcami w składzie zdobyło swój pierwszy puchar, a Lachu szykuje się do przejścia następnej ligi. Oglądajcie go na jego HitBoxie, do którego przejdziecie klikając tutaj.

Chcecie więcej takich materiałów? Podoba wam się Superliga Youtuberów? Dajcie znać w komantarzach.

Jakub Romanowski

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!