Youtuberzy w FIFIE - nowa superliga u Lacha!

Youtuberzy w FIFIE - nowa superliga u Lacha!

EURO 2016 już się skończyło. Nie wszyscy są zadowoleni z tego, że Portugalia została mistrzem, ale za to nasza drużyna zaskoczyła wszystkich, nie tylko wychodząc z grupy, ale mając realne szanse na dotarcie do finału. Mimo tego, nam nadal towarzyszą piłkarskie emocje, a zaraz dowiedzie się dlaczego!


Każdy z nas chociaż przez chwile podczas tego turnieju stał się wielkim fanem piłki nożnej i oglądał mecze czy to w telewizji, czy Internecie, z komentarzem standardowym, czy słuchając głosu Piotra Izaka Skowyrskiego.


LachuStream postanowił sprawdzić co było gdyby Youtuberzy byli zawodnikami na boisku. W ten sposób powstała nowa seria na jego kanale – "Kariera – Superliga Youtubrami!". Twórcy grają w drużynie Leyton Orient. Cały Skład przedstawia się następująco:Leyton Orient
Izak
Isamu
Nitro
Tivolt
CyberMarian
Krzychu
Wojciech
Junajted
N3jxiom
Koza
Lachu
Alien
DissBlaster
Futbolove
PLKD
Kubson
Ravgor
Graba
Ojciec
Jcob
Kamyk
Vibe
Dev


Samej fazy tworzenia zawodników w filmie na YouTubie nie zobaczymy, bo było przy tym sporo zabawy i tylko Ci którzy oglądali stream mieli szansę zobaczyć jak powstawali ich ulubieni youtuberzy. My mamy szansę zobaczyć jak przebiegały mecze.Pierwszą bramkę z karnego w 30 minucie strzelił Koza dając przewagę drużynie gwiazd nad drużyną Rode JC. Na koniec pierwszej połowy Krzychu dzięki asyscie Junejteda strzelił ładną bramkę na 2:0. Rode JC stara się jakoś nadrobić straty i w 88 minucie strzelają bramkę zmieniając wynik na 2:1


Chcecie zobaczyć jak sobie radzą youtubowi twórcy w innych meczach? Zerknijcie na zapis ze stream'a na drugim kanale Lacha:
Ostatecznie Leyton Orient z twórcami w składzie zdobyło swój pierwszy puchar, a Lachu szykuje się do przejścia następnej ligi. Oglądajcie go na jego HitBoxie, do którego przejdziecie klikając tutaj.


Chcecie więcej takich materiałów? Podoba wam się Superliga Youtuberów? Dajcie znać w komantarzach.


Jakub Romanowski


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!