Youtuberzy w FIFIE - nowa superliga u Lacha!

Youtuberzy w FIFIE - nowa superliga u Lacha!

EURO 2016 już się skończyło. Nie wszyscy są zadowoleni z tego, że Portugalia została mistrzem, ale za to nasza drużyna zaskoczyła wszystkich, nie tylko wychodząc z grupy, ale mając realne szanse na dotarcie do finału. Mimo tego, nam nadal towarzyszą piłkarskie emocje, a zaraz dowiedzie się dlaczego!


Każdy z nas chociaż przez chwile podczas tego turnieju stał się wielkim fanem piłki nożnej i oglądał mecze czy to w telewizji, czy Internecie, z komentarzem standardowym, czy słuchając głosu Piotra Izaka Skowyrskiego.


LachuStream postanowił sprawdzić co było gdyby Youtuberzy byli zawodnikami na boisku. W ten sposób powstała nowa seria na jego kanale – "Kariera – Superliga Youtubrami!". Twórcy grają w drużynie Leyton Orient. Cały Skład przedstawia się następująco:Leyton Orient
Izak
Isamu
Nitro
Tivolt
CyberMarian
Krzychu
Wojciech
Junajted
N3jxiom
Koza
Lachu
Alien
DissBlaster
Futbolove
PLKD
Kubson
Ravgor
Graba
Ojciec
Jcob
Kamyk
Vibe
Dev


Samej fazy tworzenia zawodników w filmie na YouTubie nie zobaczymy, bo było przy tym sporo zabawy i tylko Ci którzy oglądali stream mieli szansę zobaczyć jak powstawali ich ulubieni youtuberzy. My mamy szansę zobaczyć jak przebiegały mecze.Pierwszą bramkę z karnego w 30 minucie strzelił Koza dając przewagę drużynie gwiazd nad drużyną Rode JC. Na koniec pierwszej połowy Krzychu dzięki asyscie Junejteda strzelił ładną bramkę na 2:0. Rode JC stara się jakoś nadrobić straty i w 88 minucie strzelają bramkę zmieniając wynik na 2:1


Chcecie zobaczyć jak sobie radzą youtubowi twórcy w innych meczach? Zerknijcie na zapis ze stream'a na drugim kanale Lacha:
Ostatecznie Leyton Orient z twórcami w składzie zdobyło swój pierwszy puchar, a Lachu szykuje się do przejścia następnej ligi. Oglądajcie go na jego HitBoxie, do którego przejdziecie klikając tutaj.


Chcecie więcej takich materiałów? Podoba wam się Superliga Youtuberów? Dajcie znać w komantarzach.


Jakub Romanowski


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.