YouTuberzy sprawdzą się w dubbingu!

YouTuberzy sprawdzą się w dubbingu!

Ostatnio przy okazji artykułu o rankingu emoji na portalu Facebook, wspomnieliśmy o produkcji "Emotki. Film" wytwórni Sony Pictures Animation odpowiedzialnej wcześniej m.in. za serię "Sezon na misia" czy głośnego w swoim czasie "Na fali". Szczególnie interesująca dla nas jest obsada polskiego dubbingu tego filmu, albowiem głos pod postaci podkładać będą głównie znani twórcy internetowi.
Świat emoji ściśle łączy się ze światem internetu, więc wybór aktorów dubbingowych do filmu nie jest przypadkowy. W filmie będziemy mogli usłyszeć głosy m.in. ReZigiusza, Stuulittlemooonster96, Jaśka Dąbrowskiego, Damiana Kordasa, Patryka Woźniaka, Agi Stachurskiej, Marcina Dubiela, braci Adama i Jakuba Zdrójkowskich czy Danny'ego Ferreri - znanych z różnej działalności w internecie twórców. Jest to całkiem ciekawa lista i na pewno przyciągnie wielu fanów poszczególnych osób do kin. Dla samych YouTuberów zaś będzie to na pewno nie lada wyzwanie, a przy okazji i ogromna frajda - sam film ma być niezwykle bogaty w różnego rodzaju gagi i żarty słowne odnoszące się do świata internetu. Premiera w Polsce jesienią tego roku. O swojej roli w tym filmie za pośrednictwem portali społecznościowych poinformowali sami twórcy z ReZigiuszem na czele:Jak poradzą sobie gwiazdy internetu w tej niecodziennej roli? Macie zamiar udać się na ten film? Dajcie nam znać w komentarzach!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.