YouTuberzy lecą w podróż do Los Angeles!

YouTuberzy lecą w podróż do Los Angeles!

Dokładnie od dzisiaj polskie linie lotnicze LOT zaczynają obsługiwać przeloty bezpośrednie na linii Warszawa - Los Angeles. Z tej okazji, na pierwszy, oficjalny, inauguracyjny lot do Stanów zostały zaproszone polskie YouTuberki i kilku YouTuberów. Zobaczcie sami kto będzie miał możliwość nie tylko po raz pierwszy lecieć bezpośrednio do LA, ale także spędzić tam 5 dni!


Jeszcze do niedawna, żeby z Polski dostać się w zachodnią część Stanów Zjednoczonych trzeba było trochę pokombinować. Może przesiadek nie było wiele, ale jednak zawsze dostarczały dodatkowego stresu i przedłużały czas podróży. Teraz, dzięki genialnej inicjatywie polskich linii lotniczych LOT będziemy mieli możliwość latania prosto z Warszawy do Los Angeles, co jest niesamowitym udogodnieniem. Jakiś czas temu pisaliśmy o locie littlemooonster96 do Stanów na galę Kids' Choice Awards (artykuł możecie przeczytać TUTAJ) i już wtedy wspominaliśmy ile czasu Angelice potrzeba było na dostanie się do Ameryki z Warszawy. Aktualnie lot ma trwać 12 godzin, więc jest to i tak niewiele jak chodzi o taki dystans.

 I’m gonna come back to walk these streets again 🌟 #hollywood #lm96inAmerica 🇺🇸


Post udostępniony przez Angelika Mucha 👑 (@littlemooonster96)


Szczęśliwymi YouTuberkami, które jako pierwsze mają możliwość znalezienia się w Stanach Zjednoczonych w tak łatwy i (jak na tak długodystansowy lot) szybki sposób są: RedLipstickMonster, Agnieszka Grzelak, Lisie Piekło, Mówiąc Inaczej oraz Szparagi. Razem z nimi w podróż wybrali się tacy twórcy jak Martin Stankiewicz i Magic of Y. Niewiele konkretnych rzeczy póki co wiadomo o ich wyjeździe, mało kto zdradza szczegóły, głównie jeśli chodzi o sam pobyt tam. Możemy się na razie tylko domyślać jak świetne rzeczy będą robić i wierzymy, że podzielą się z nami pięknymi zdjęciami z tego miejsca oraz być może będzie to świetna okazja do nagrania czegoś razem. Aga Grzelak, jako prawdziwa podróżniczka niesamowicie cieszy się na samą myśl o możliwości wylotu w tak odległe zakątki i już od wczoraj czeka z niecierpliwością aż wejdzie na pokład samolotu. Szparagi i RedLipstickMonster także nie mogą doczekać się pięknej pogody jaką uraczy je LA i planują jak najlepiej wykorzystać ten czas.

 
Póki co na Snapach dziewczyn: RedLipstickMonster (@redlipstickewa), Agnieszki Grzelak (@aga_grzelak), Karoliny (@k.pielesiak) oraz Natalii (@nataliaa520) ze Szparagów możecie zobaczyć relacje z pakowania walizek i z lotniska. Teraz przed naszymi twórcami 12 godzinny lot więc życzymy im bezpiecznej podróży i czekamy na więcej informacji co do lotu i pobytu!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.