Youtuberzy w nowej produkcji Netflixa!

Youtuberzy w nowej produkcji Netflixa!

W dzisiejszym świecie różnych mediów twórcy ze swoimi treściami stają się coraz bardziej uniwersalni. Możemy zobaczyć ich już nie tylko na YouTube czy w tradycyjnej telewizji, ale również na popularnym Netflixie. Swoją premierę właśnie ujrzał zwiastun nowej produkcji Netflixa zatytułowanej Czarne lusterko, oczywiście zainspirowanej serialem Black Mirror. Główne role ogrywać w nim będą polscy, czołowi youtuberzy. O kim mowa?


W podanym zwiastunie przewijają się znane nam ze świata YouTube osobowości internetowe: Grupa Filmowa Darwin, Martin Stankiewicz, Krzysztof Gonciarz z Kasią Mecinski czy emce. Produkcja składać ma się z 4 niezależnych historii, luźno nawiązujących do hitowego serialu Black Mirror. Każdy z twórców dostanie własny odcinek i pokaże nam swoją wizję wpływu technologii na nasze społeczeństwo. Zwiastun dostępny jest już na oficjalnym profilu Netflixa na Facebooku oraz na kanale na YouTube:Komentarze pod filmem są naprawdę pozytywne - wielu sugeruje, że to właśnie tę produkcję kręcił ostatnio Krzysztof Gonciarz w Londynie:
Czyli to o tym mówił Gonciarz, mówiąc o jego własnym filmie krótkometrażowym :D

Macie plusa za Gonciarza i Darwinów <3

Emce□ jak najbardziej pasuje :-)

Łoo matko. Gonciarz, Darwini i Martin. Kiedy premiera?

Póki co nie znamy konkretnej daty premiery serialu, lecz gdy tylko pojawi się taka informacja z pewnością damy wam o tym znać. Nie ukrywamy, czekamy z niecierpliwością!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.