YouTuberzy biorą udział w facebookowych konkursach

YouTuberzy biorą udział w facebookowych konkursach

W dzisiejszych czasach każdy ma Facebooka. Na pewno wielu z Was w ostatnich tygodniach napotkało się na różnego rodzaju posty oraz zaproszenia związane z wydarzeniami pod tytułem "Konkurs fotograficzny (...)". Nawet YouTuberzy zainteresowali się nową modą i sami wrzucają tam swoje zdjęcia. Jest Ich masa, lecz my wybraliśmy tylko kilka - te najciekawsze. Sprawdźcie sami!


Konkursów jest cała masa! Codziennie setki z nich zalewają naszą tablicę śmiesznymi, ładnymi bądź słabymi zdjęciami. Bardzo często ludzie robią sobie z nich żarty i konkurują w zawodach rozbawiania internautów. YouTuberzy robią to najlepiej! Zobaczmy teraz kilka postów wstawionych przez twórców internetowych. Kto wie? Może któryś z nich wygra konkurs fotograficzny?!Pierwszy jest Łukasz (Yoczook), który postanowił strzelić sobie fotę z Zuzą-TopModelkąZ tym robiłam zdjęcia, z tym filmowałam, a z tym snapowałam!Genialna ekipa! Isamu wraz z Jerzym Janowiczem nie próżnują i wrzucają genialne zdjecie!Dystans i poczucie humoru. To cechy, które nie są obce Marcinowi Malczyńskiemu.


Niektórzy YouTuberzy wyśmiewają tego typu konkursy. Oczywiście wszystko w pozytywny, nieobrażający nikogo sposób. Takim przykładem jest Yachostry, który w swoim najnowszym "Być jak" pokazał jak to jest "Być Jak... KONKURSY FOTORAKFICZNE". Bardzo ciekawy odcinek, który może w ironiczny sposób podsumować nową, facebookową modę.
Do tego wszystkiego odniósł się także Serafin, który w swoim stylu skomentował i oczywiście wyśmiał  zdarzenia związane z facebookowymi konkursami. Najbardziej rozśmieszył go fakt, że w konkursach tych, nic się nie wygrywa.
Co sądzicie o tego typu konkursach? Braliście w jakimś udział? Piszcie w komentarzach!


Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?

Premiera nowego iMaca Pro - cena zwala z nóg