Sprawdź co wystawili YouTuberzy na aukcje WOŚP [LISTA]

Sprawdź co wystawili YouTuberzy na aukcje WOŚP [LISTA]

Dziś trwa 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. O tym w jaki sposób dziś pomagają YouTuberzy pisaliśmy tutaj. W tym artykule, przedstawiamy wam natomiast zestawienie ich aukcji! Kto wie, może ktoś z Was zdecyduje się na zakup danego przedmiotu wspierając tym samym konto fundacji. Sprawdźcie sami!


JDabrowsky


Jaś na aukcje WOŚP postanowił przekazać: 2 maski, 2 bluzy i 2 koszulki ze swojego sklepu, silikonkę, własną książkę, diamentową kartę kolekcjonerską JDabrowsky Wear. Dodatkwo, osoba która wylicytuje te przedmioty, zapraszana jest na kolację z Jasiem!


Kliknij tutaj aby przejść do aukcjiIzak


Piotr Skowyrski na ten charytatywny cel przeznacza koszulkę ze swojego ostatniego turnieju LAN'owego w drużynie Intekoxów.


Kliknij tutaj aby przejść do aukcji.Karol Paciorek


Karol ma coś dla fanów gier! Jest to kolekcjonerska wersja gry Overwatch na konsolę PlayStation. Osoba, która wygra aukcję dostanie zaproszenie na kolację z twórcą. Będzie to nic innego jak ulubiony warszawski ramen YouTubera.


Kliknij tutaj aby przejść do aukcjiKuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.