Gra

Gra "YouTubers Life 2" zadebiutowała

W dzisiejszych czasach zawód YouTubera to wymarzony plan na przyszłość niejednego nastolatka. W częściowym poznaniu życia prawdziwego twórcy internetowego może pomóc premierowy tytuł - gra Youtubers Life 2.


Youtubers Life 2 to gra symulująca pracę i życie osoby tworzącej materiały wideo dla serwisu YouTube. Gracz musi nagrywać filmiki i je montować, rozwijać popularność oraz reputację swojego podopiecznego, inwestować w rozwój biznesu oraz zarządzać osobistymi relacjami postaci. Produkcja należy do studia U-Play Online, a od wczoraj można w nią grać na PC, konsolach Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i 5.

Podczas przechodzenia kolejnych poziomów zdobywa się środki na lepszy sprzęt, a tym samym poprawia się jakość tworzonych materiałów. Cała gra toczy się w mieście NewTube City, w którym spotkać można postacie takie jak: PewDiePie, Crainer, LaurenzSide, Rubius, Paluten, InoxTag, WillyRex, GermanLetsPlay, Vegetta777 czy xFaRgAnx. Poniżej umieszczamy krótki zwiastun produkcji:Graliście już w Youtubers Life 2 lub zamierzacie zagrać w tę produkcję?

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.