Zakupy przez Internet okiem YouTuberek!

Zakupy przez Internet okiem YouTuberek!

Zakupy przez Internet to świetna alternatywa. Często, kiedy brakuje nam czasu na odwiedzenie galerii handlowej wystarczy pare kliknięć i już za pare dni wszystko dociera nam tuż pod drzwi. Tyczy się to oczywiście ubrań, ale także kosmetyków. Niesztuką jest jednak kupić coś z czego później nie będziemy chcieli/mogli korzystać, dlatego YouTuberki radzą jak uważać na to co zamawiamy online. Sami zobaczcie co mają do powiedzenia doświadczone w tej kwestii dziewczyny!
To oczywiste, że mniej czasu spędzimy szukając czegoś w sklepie online niż w stacjonarnym. O niebo prościej jest przeskoczyć z jednej strony internetowej na drugą, niż cały dzień męczyć się chodząc po galerii handlowej. Oczywiście, tak jak wszystko, zakupy przez internet mają jedną, wielką, zasadniczą wadę, a mianowicie, niepewność co do zamawianego produktu. Nierzadko zdarza się, że coś co kupimy w sieci zaskakuje nas tym, że nie do końca pasuje do zdjęć oraz opisu podanego na stronie. Zatem, YouTuberki, które są bardzo doświadczone w kwestii zakupów online, przestrzegają przed tym z jakich źródeł kupować rzeczy, a szczególnie kosmetyki i jednocześnie jak zaoszczędzić na takich zakupach.Ustaw się do zdjęcia #nietamblergerl jak tam początek tygodnia kochani?


Post udostępniony przez ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ KAROLINA (@stylizacje)

Aktualnie na jednej z ulubionych stron z kosmetykami Karoliny z kanału StylizacjeTV panują ogromne przeceny a co za tym idzie Karola nie mogła obejść się bez nagrania filmu w tym temacie. Jako, że sama bardzo często zamawia coś na "Kosmetykach z Ameryki" i jest z produktów bardzo zadowolona postanowiła doradzić swoim widzom co warto dorwać podczas wyprzedaży we w miarę okazyjnych cenach i na czym na bank nie przejedziemy się jeśli chodzi o zgodność z oczekiwaniami. Niewiele więcej mówiąc zachęcamy do zapoznania się z filmem Karoliny.

Kolejną YouTuberką lubującą się w zakupach przez Internet jest Red Lipstick Monster. Według niej również jest to super sposób na zaoszczędzenie na czasie i możliwość zaoszczędzenia pieniędzy oraz jej zdaniem plusem jest też fakt, że przez Internet możemy kupić o wiele więcej kosmetyków niż u nas w Polsce stacjonarnie. Co za tym idzie nie trzeba wyjeżdżać za granicę, żeby dostać gatunkowo lepsze i bardziej różnorodne kosmetyki.Jednakże, również Red Lipstick Monster nieraz przestrzega przed felernymi zakupami w sieci i zachęca do głębszego zapoznania się z opiniami osób postronnych jeśli chodzi o zakupy w danej witrynie. Sami zobaczcie co konkretnie ostatnio kupiła Ewa i jakie produkty oraz z jakich stron z tych zakupionych przez siebie poleca!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.