YouTuberki zaangażowane w akcje #DziewczynyRządzą!

YouTuberki zaangażowane w akcje #DziewczynyRządzą!

#DziewczynyRządzą to akcja organizowana przez markę Deichmann, skierowana do kobiet. Jej ambasadorkami zostało wiele polek znanych z telewizji i Internetu. Między innymi zaangażowały się w nią YouTuberki. Sami zobaczcie kto wziął w tym udział i jak wyglądały kulisy sesji zdjęciowej!


Do współpracy z marką zostało zaproszonych wiele polskich influencerek i nie tylko. Wśród nich znalazły się takie gwiazdy polskiej sceny YouTube jak: RedLipstickMonster, Panna Joanna i dziewczyny z kanału OMatkoiCórko. Te ostatnie - Paulina i jej mama, stwierdziły, że super będzie nagrać vloga zza kulisów sesji zdjęciowej organizowanej przy okazji tej akcji. Od wczoraj możecie znaleźć właśnie taki film na ich kanale. YouTuberki pokazały po kolei jak wyglądał ich dzień w studiu zdjęciowym i na mieście gdzie robiona była pozostała część zdjęć. Możecie zobaczyć także w jakich stylizacjach dziewczyny wystąpiły, ponieważ warto wspomnieć, że same je dla siebie przygotowały. Poza tym, oprócz robienia zdjęć ambasadorki miały możliwość spędzenia świetnego dnia w swoim gronie, więc wtedy także dziewczyny włączyły na chwilę kamerę i co nieco nagrały. Paulina i jej mama wspomniały, że były z powodu możliwości porozmawiania z pozostałymi ambasadorkami bardzo szczęśliwe, gdyż niesamowicie zależało im na spotkaniu z PannąJoanną i RedLipstickMonster. Są zagorzałymi widzkami tych dwóch YouTuberek i uwielbiają je za ich charaktery. Zobaczcie sami jak przyjemnie przebiegło ich spotkanie i ogółem jak wyglądała cała zdjęciowa!Czekamy teraz na więcej efektów sesji, ponieważ póki co na Instagramach dziewczyn można znaleźć tylko trochę zdjęć zwiastujących całość.

 
Jak podoba Wam się taka współpraca? Co sądzicie o tych YouTuberkach w roli fotomodelek?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.