YouTuberki i blogerki na pokazie Dawida Wolińskiego

YouTuberki i blogerki na pokazie Dawida Wolińskiego

Pokazy mody to wydarzenia, które gwiazdy wręcz uwielbiają! To przecież doskonała okazja do tego, by poznać najnowsze nowinki modowe, a także by pokazać się z „tej lepszej” strony. Na najnowszym pokazie nowej kolekcji Dawida Wolińskiego nie mogło zatem zabraknąć plejady polskich gwiazd, także tych znanych z Internetu – imprezę odwiedzili m.in. Maffashion oraz Ciotka i Wujaszek Liestyle.
Pokaz najnowszej kolekcji znanego polskiego projektanta Dawida Wolińskiego przyciągnął prawdziwe tłumy mniej oraz bardziej znanych gwiazd, które interesują się modą. Pokaz ten miał także „drugie dno” – projektant obchodził 15-letnią rocznicę pracy w roli projektanta. Pozostaje nam tylko pogratulować tak długiego stażu w pracy, którą – jak widać – rzeczywiście kocha!#night #after #fashionshow @dawid_wolinski ᕀ�ᒀ� #warsaw WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA! 퓀�


Post udostępniony przez Julia K. (@maffashion_official)

Takie wydarzenie nie mogło się oczywiście odbyć bez grona celebrytów, którzy chcieli osobiście pogratulować projektantowi sukcesu – na ściance do zdjęć można było zobaczyć Wolińskiego m.in. z Joanną Krupą, Małgorzatą Kożuchowską, Anetą Kręglicką i wieloma innymi paniami, które w pewien sposób zajmują się modą – czy to czysto zawodowo czy też nie. Co ciekawe, na pokazie projektanta nie zabrakło także internetowych celebrytów – wydarzenie odwiedziła Maffashion, a także para YouTuberów znana jako Ciotka i Wujaszek Liestyle. Co ciekawe, Ciotka i Wujaszek przebywali na imprezie jako oficjalni ambasadorzy marki Martini, wraz z Larą Gessler, Jakobem Koselem i Sabriną Pilewicz - marka ta objęła mecenat nad pokazem nowej kolekcji Wolińskiego.
Co można powiedzieć o stylizacjach celebrytów na pokazie Dawida Wolińskiego? Trzeba przyznać, że były one dość zróżnicowane. Od skromnej elegancji w wykonaniu Maffashion i Ciotki Liestyle przez szykowną sukienkę Joanny Krupy po ekstrawagancki, jasnoróżowy garnitur Wujaszka Liestyle. Pełna dowolność!

Co sądzicie o nowej kolekcji Dawida Wolińskiego? I co sądzicie o kreacjach uczestników wydarzenia? Dajcie nam znać!