Jak YouTuberki spędziły 5 dni w Los Angeles?

Jak YouTuberki spędziły 5 dni w Los Angeles?

Jeszcze niedawno informowaliśmy Was o udziale polskich YouTuberek i YouTuberów w pierwszym, inaugarycyjnym, bezpośrednim locie z Warszawy do Los Angeles. Wszyscy byliśmy niesamowicie ciekawi co twórcy będą robili po przylocie na miejsce, teraz nasza ciekawość została zaspokojona! Zobaczcie sami jak aktywnie Polacy spędzili 5 dni w Stanach!


Pamiętacie jeszcze artykuł, w którym pisaliśmy o udziale takich YouTuberek jak: Szparagi, Red Lipstick Monster, Lisie Piekło, Mówiąc Inaczej, Agnieszka Grzelak Vlog i YouTuberów: Magic of Y, Martin Stankiewicz, w pierwszym locie bez przesiadek na linii Warszawa - Los Angeles? Jeśli nie, możecie przeczytać go TUTAJ. Teraz już nasi twórcy wrócili bezpiecznie do domu, ale przywieźli ze sobą wiele pięknych wspomnień i przeżyli masę niezapomnianych chwil. Oczywiście na bieżąco podczas pobytu w LA, YouTuberzy informowali nas o swoich poczynaniach na Snapchacie i Instagramie, ale niekażdy widz posiada te media i nie sposób pokazać na nich wszystko. Dlatego część twórców zdecydowała się udokumentować wyjazd i przekazać swoim widzom w postaci vlogów na kanale!

 
 
Pierwszą osobą, od której mogliśmy się dowiedzieć czym takim zajmowali się nasi YouTuberzy jest Agnieszka Grzelak! W jej dwóch filmach zobaczycie między innymi jak wyglądała ceremonia otwierająca to wydarzenie, kilka niesamowitych ujęć podczas lotu, wizytę w jednym z największych YouTube Space na świecie właśnie w Los Angeles i wiele, wiele innych. Nie zabrakło tam oczywiście opisów wrażeń Agi, zwiedzania i...wrotek! Agnieszka nie mogła się powstrzymać i zabrała ze sobą do Los Angeles wrotki żeby móc pośmigać przyplażowymi alejkami. Zobaczcie sami jak świetnie wypadły vlogi tej YouTuberki!

Red Lipstick Monster jest kolejną osobą, która już wrzuciła na swój kanał film z wyjazdu. Z jej relacji możecie dowiedzieć się jak z jej perspektywy wyglądały te miejsca i zdarzenia, które pokazała Agnieszka w swoim filmie, ale także możecie zobaczyć mnóstwo innych rzeczy. Na przykład możecie posłuchać o niesamowitym spotkaniu Ewy z YouTuberką, którą bardzo lubi oglądać. Jak sama RLM mówi, nie spodziewała się, że ją zobaczy i naprawdę ten świat jest mały.Na razie to tyle relacji. Artykuł będzie uzupełniany na bieżąco jeśli pojawią się nowe. Zdjęcia z wyjazdu możecie znaleźć na Instagramach YouTuberów.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.