YouTuberki dawniej vs dziś

YouTuberki dawniej vs dziś

„Kobieta zmienną jest” – to powiedzenie doskonale opisuje to, co chcielibyśmy Wam dzisiaj zaprezentować. Dziś są popularne, mają tysiące obserwatorów na profilach społecznościowych, a ich twarze są bez problemu rozpoznawane na ulicy. Jednakże czy ktoś z Was poznałby je na zdjęciach sprzed kilku lat, gdy rozpoczynały swoją karierę z YouTube? Jesteście ciekawi, jak polskie YouTuberki wyglądały jeszcze kilka lat temu? Co myślicie o tych zmianach?
    1. MamikoMetamorfoza wyglądu Mamiko nie umknęła uwadze jej wiernych widzów, pisaliśmy o niej także TUTAJ. Trzeba przyznać, że nowe, przedłużone włosy i subtelnie powiększone usta tylko dodały jej uroku. Zmiana stylu ubierania również wyszła jej na dobre, podkreślając jej kobiecość i delikatność. Pamiętacie jeszcze, jak wyglądała Mamiko kilka lat temu? Zobaczcie!

11403433_704932746285625_3444646827853739071_n


    1. Zuzia BoruckaZuzia to niezwykle barwna osobowość, która często zaskakiwała nas nietypowymi stylizacjami i niesztampowymi fryzurami w ciekawych, wyrazistych kolorach. Ona również przeszła ostatnio metamorfozę, a dokładniej zmieniła fryzurę, o czym informowaliśmy was w TYM artykule. Co sądzicie o nowej odsłonie Zuzi? Czy to wciąż ta sama Szalona Zuzia?

lololo


    1. Ola ŻurawAleksandra Żuraw również zaskoczyła nas ostatnio sporą zmianą wizerunku. Znana z długich, ciemnych włosów YouTuberka przefarbowała się na…rudo - wspominaliśmy Wam o tym w TYM artykule. Jak się okazuje jest niejedna zmiana wyglądu w jej życiu. Okazało się bowiem, że jeszcze kilka lat temu znana ze zgrabnej figury Ola cieszyła się bardziej korpulentną sylwetką. Patrząc na nią dzisiaj, nie możemy uwierzyć w tę zmianę. Zobaczcie sami!

ola-zuraw-top-model_21327981


    1. RedLipstickMonsterIstna kobieta-kameleon, której wygląd zmienia się niczym kalejdoskop. Jej włosy przeżyły już farbowanie na najbardziej szalone kolory, a wychodzące spod jej pędzli makijaże pokazywały nam ją w najróżniejszych odsłonach – od rozważnej do romantycznej. Zobaczcie zdjęcie Ewy z 2012 roku!

maxresdefault


    1. Agnieszka GrzelakAgnieszka Grzelak to kolejna barwna osobowość w naszym zestawieniu, która uwielbia bawić się i eksperymentować z własnym wyglądem. Dlatego też nowe, szalone kolory włosów to coś, do czego jej widzowie już przywykli i za co w pewnym sensie ją uwielbiają. Znaleźliśmy zdjęcie Agi z 2013 roku, czyli prawie z początku jej działalności na YouTube. Poznalibyście ją?

maxresdefault (1)