Niedrogo a modnie! - YouTuberki buszują po lumpeksach

Niedrogo a modnie! - YouTuberki buszują po lumpeksach

Czasem nie trzeba odwiedzić najdroższego sklepu w mieście, żeby wybrać coś ładnego. W tak zwanych second handach można znaleźć równie gustowne, a o niebo tańsze rzeczy. Do sprawdzenia ofert sklepów z używaną odzieżą zachęcają nawet YouTuberki, które uwielbiają dobrze nam doradzać i przekonywać, że istnieje dużo łatwych rozwiązań z różnych sytuacji. Sami zobaczcie jakie YouTuberki stworzyły kombinacje looków za pomocą ubrań z lumpeksów!
Aleksandra Żuraw - tej YouTuberki, modelki raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Ola uwielbia bawić się modą, ma świetny gust i dlatego na swoim kanale bardzo często tworzy przeróżne lookbooki i tym podobne rodzaje filmów. Żuraw jest także mistrzynią dobrych rad i uwielbia wybierać jak najprostsze i niedrogie rozwiązania, stąd nie po raz pierwszy stworzyła kilka świetnych stylizacji właśnie składających się z ubrań z second handów. Jej oryginalny i zarazem stonowany styl może być wielką inspiracją dla niejednej z dziewczyn, dlatego koniecznie zerknijcie na to co Ola oferuje!Lila Janowska także jest fanką prostych rozwiązań i woli zrobić coś na własną rękę w tak zwanych odcinkach serii DIY niż wydawać fortunę na rzeczy, które wcale nie są tego warte. Tak samo w przypadku ubrań. Zamiast stylizować się w najdroższych sklepach w luksusowych galeriach handlowych Lila woli się wykazać i skorzystać z ofert sklepów z odzieżą używaną. Trzeba jednak mieć dobre oko aby na półkach takich sklepów wyhaczyć coś w co możemy tchnąć nowe życie, gdyż wybór jest ogromny i zdecydowanie trudniejszy niż w kultowych sklepach, gdzie w witrynach od razu wykładane są ubrania najmodniejsze w danym sezonie. Sprawdźcie jakie rady ma dla Was Lila i zobaczcie jakie zdobycze udało jej się złowić podczas ostatnich zakupów!Berry Malinowska nie mieszka w Polsce, więc w Londynie, w którym zamieszkuje, second handy mogą wydawać nam się troszkę inne, jednak YouTuberka postanowiła przygotować filmik w którym opowiada o swoich ulubionych londyńskich lumpeksach, gdyż podczas sezonu wakacyjnego do tego miasta wybiera się masa Polaków i jest to świetna okazja aby za niewielką cenę zaopatrzyć się w brytyjską odzież. Nie od dziś wiadomo, że ubrania produkowane w Wielkiej Brytanii różnią się od naszych przede wszystkim jakością, gatunkiem materiału i oczywiście fasonem. Tamtejsi ludzie mają trochę inny gust, więc warto zajrzeć do brytyjskich lumpeksów i sprawdzić co one oferują, bo tak jak Berry zaznaczyła, często można natknąć się na oryginalnie drogie, markowe ubrania i dostać je za naprawdę niewielką cenę. Zobaczcie co miała do powiedzenia w tym temacie Berry Malinowska!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.