"YouTuber zbierający śmieci" - ciekawy materiał z przesłaniem!

Czasami twórcy zajmujący się tworzeniem filmów ma YouTube podejmują na swoich kanałach inną, ważną dla ich tematykę, niekoniecznie związaną z tym co robią na co dzień. O taki film pokusił się Wiśnia, w którym to.. zbiera śmieci w lesie. O co dokładnie chodzi?
Wiśnia to jeden z największych pod względem zasięgów twórców na YouTube, zajmujący bardzo mocną pozycję w pierwszej setce pod względem ilości subskrybentów w Polsce. Jego najnowszy film jest specjalnym materiałem na zbliżającą się granicę okrągłych 800 tysięcy subów na jego kanale i tak gdy wcześniej, co 100 tysięcy nowy widzów dostawał z tej okazji tort od swojej dziewczyny, tak tym razem postanowił dać coś od siebie. Nagrał materiał jak sprząta pobliski las, promujący ogólne trzymanie w lasach czystości i dbanie o piękną naturę.Jak sam mówi nie robi tego na pokaz, a po to by film przyniósł faktycznie pozytywny skutek. Po prostu chcę przemówić do rozsądku nawet tej jednej osobie. Jeżeli jedna osoba stwierdzi, że już nie będzie śmieciła to ja czuję się spełniony - stwierdził sam twórca.

Wiele wskazuje na to, że nie jest to ostatnia tego typu akcja Wiśni i do tego lasu jeszcze wróci, by zorganizować kolejne wielkie sprzątanie. Trzymamy kciuki.

 

Co sądzicie o całym przedsięwzięciu? Dajcie znać co sądzicie w komentarzach.


Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.