YouTuber z Dubaju tym razem faktycznie padł ofiarą ataku!

YouTuber z Dubaju tym razem faktycznie padł ofiarą ataku!

Ostatnio twórca kanału Mo Vlogs doświadczył przykrego zdarzenia, jakim był widok jego zdewastowanego auta. Jak się jednak okazało później, drogi i luksusowy samochód w rzeczywistości nie uległ uszkodzeniu, a posłużył jedynie jako pomoc w realizacji pranku przygotowanego przez siostrę YouTubera. Teraz Mohamed ponownie przeżył podobnie przykrą niespodziankę, jednak tym razem nie było to niestety żaden żart. 
Na naszej stronie mogliście znaleźć już wpis na temat zdewastowanego Lamborghini. Twórca na początku pokazał swoim widzom nowe auto, które zostało zniszczone. Internauci szybko zaczęli zastanawiać się, czy nie była to kolejna próba zyskania atencji i zdobycia większego rozgłosu. Później jednak sam YouTuber wyjaśnił w filmie, że cała sprawa okazała się być jedynie prankiem przygotowanym przez jego siostrę.


Ostatnio Mohamed postanowił podzielić się ze swoimi widzami jeszcze jednym przykrym wydarzeniem, które miało miejsce kilka dni temu. Po powrocie do swojego domu YouTuber spotkał się ze śladami próby włamania do jego domu. Dowody, które twórca pokazał w swoim vlogu, świadczyły o tym, że podczas jego nieobecności ktoś próbował dostać się do środka.

W komentarzach pod materiałem duża ilość internautów znowu uparcie twierdzi, że Mohamed kolejny raz chce zyskać popularność poprzez dzielenie się z innymi przykrą sytuacją. YouTuber jednak w nagraniu przyznaje, że nie chciał wspominać o wydarzeniu na swoim vlogu, ale zrobił to jedynie ze względu na ostrzeżenie swoich widzów. Dzień później, w kolejnym materiale znów poinformował, że nie był to żaden żart, ani próba zrobienia rozgłosu. To wydarzyło się naprawdę, a teraz Mohamed zabezpieczył się na przyszłość, wykupując dodatkową ochronę domu.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.