YouTuber z 8 milionami subskrypcji przestaje nagrywać filmy?

YouTuber z 8 milionami subskrypcji przestaje nagrywać filmy?

Wczoraj na kanale ComedyShortsGamer pojawił się film, w którym brytyjski twórca Oladeji Olatunji powiedział swoim widzom o wątpliwościach związanych z jego dalszą działalnością na YouTube. Co jest powodem takiej decyzji?


ComedyShortsGamer na YouTube działa od 2011 roku. Na chwilę obecną jego kanał subskrybuje 8 milionów osób, a jego 1230 filmów zostało obejrzanych aż ponad 2,5 miliarda razy. Kiedyś Oladeji zajmował się tworzeniem krótkich skeczy i parodii, jednak teraz skupia się głównie na nagrywaniu pranków, vlogów oraz śmiesznych wyzwań. Najpopularniejszy film na jego kanale to challenge nagrany wspólnie z Mariną Joyce, który posiada aż 18 milionów wyświetleń.


Dlaczego twórca chce więc odejść? Jak sam przyznaje, jest już zmęczony ciągłym traceniem subskrypcji, gdy nagrywa coś nowego, a później ponownym zdobywaniem ich, kiedy nie ma pomysłów na filmy i nie dodaje nic na kanał. Oladeji wspomniał również, że YouTube od zawsze był dla niego miejscem, w którym mógł tworzyć ciekawy i zabawny kontent, jednak od pewnego czasu jego "praca" nie sprawia mu przyjemności. O dalszym losie YouTubera i jego kanału może zadecydować każdy subskrybent. Twórca liczy na szczerą opinie swoich fanów i ma nadzieję, że to właśnie oni pomogą mu zadecydować i znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Po więcej szczegółów odsyłamy Was na film i kanał ComedyShortsGamer:

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.