Historia pewnego YouTubera - pożegnanie

Historia pewnego YouTubera - pożegnanie

Na kanale SzymQ'a pojawił się film, w którym żegna on swojego kolegę Froxa. Frox Od 5 lat nagrywał na swoim kanale na YouTube. Młody YouTuber przegrał z chorobą.


Dzisiaj na swoim kanale SzymeQ Minecraft udostępnił film, w którym żegna swojego YouTube'owego kolegę Froxa. Wczoraj do SzymQ'a dotarła informacja o tym, że 21 listopada, czyli we wtorek odszedł od nas Frox. Postanowił więc on poszukać informacji o tym na własną rękę i niestety rodzina Froxa potwierdziła jego obawy. Szymon, czyli Frox miał 19 lat i swój minecraftowy kanał na YouTube prowadził już od 2012 roku. Na początku swojej przygody z YouTubem poznał Stuu, Mandzia czy Boxdela, którym robił miniaturki. Szymon od dziecka cierpiał na zanik mięśni, co było przyczyną jego śmierci. Całą historię młodego YouTubera SzymeQ opowiada w zadedykowanym Szymonowi filmie:Pod ostatnim filmem na kanale Froxa znalazł się komentarz od jego rodziców:
Bardzo chcial dla Was nagrywac ale choroba mu w tym przeszkodzila, był taki szczęśliwy, gdy to robił, miał tyle radości, gdy nagrywał. Już nigdy nic dla Was nie nagra. 21.11.2017 Wasz FROX opuscil nas na zawsze. Mam nadzieje, ze tam gdzie obecnie sie znajduje jest rowniez tak szczesliwy - tata i mama SZYMONA (FROXA)

Na fanpage'u Froxa pojawił się natomiast taki wpis od administratorki:


Historia Froxa uświadamia nam, jak powinniśmy cieszyć się z życia oraz doceniać to, co mamy. Jego pracowitość powinna być przykładem dla nas, żeby we wszystko, co robimy wkładać serce.


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.