YouTuber Dżo Dżo - Hajsownik w Mam Talent

YouTuber Dżo Dżo - Hajsownik w Mam Talent

Jeśli od dłuższego czasu jesteście Hajsownikami Gimpera, to na pewno znacie pewnego użytkownika - Radka Drozdowicza, który to na grupie Gimpera pokazywał wszystkim dlaczego Hajsownicy są najlepszą grupą w Internecie. Robił to poprzez wrzucanie krótkich filmów z układania Kostki Rubika w dość spektakularny sposób. Układaniu kostki towarzyszyła bowiem żonglerka kilkoma piłkami w tym samym momencie. Nie wiele osób jeszcze jednak wie, że Radek jest twórcą kanału Dżo Dżo (12 tys. subskrypcji). Na kanale tym znajdziemy m.in. unboxingi, poradniki i recenzje, a wszystko to związane rzecz jasna z wcześniej wspomnianą Kostką Rubika.


W sobotę 26 września, Radek Drozdowicz wystąpił w popularnym programie produkcji TVN - "Mam Talent". Mimo problemów związanych z kostką (juror - Agustin Egurrola przypadkowo ją zniszczył), udało mu się pokazać swoje "show" i co najważniejsze przeszedł do następnego etapu dzięki tak zwanemu "3 razy na tak" od jurorów. Jednym z najciekawszych elementów występu według internautów jak czy samego Gimpera okazał się podkład puszczony w tle. Był to "Hymn Hajsowników" znany z odcinków Overwatch'a od Gimpera.


Specjalnie dla Was, przygotowaliśmy wywiad z Radkiem Drozdowiczem! Zapraszamy:


APYNews: Co Cię skłoniło do występu w Mam Talent?
R: Gdzieś tam kryły się plany aby wziąć udział w takim talent show, ale nie przywiązywałem się do nich. Po opublikowaniu filmu na "Hajsownikach" pojawiła się masa głosów, abym udał się do tego typu programu. Po kilku tygodniach dostałem wiadomość na swój fanpage właśnie od kogoś z "Mam Talent" z propozycją udziału w precastingu i tak jakoś poszło.APYNews: Hymn Hajsowników zdecydowanie podbił serca widowni i jurorów. Czy w kolejnych występach również zamierzasz wykorzystać ten utwór czy może użyjesz którejś z jego przerobionych wersji?
R: Hymn Hajsowników wyszedł w sumie przypadkiem. Nie chciałem łączyć występów z tą grupą, ale czułem że muszę się im odwdzięczyć za cały ten pozytywny odzew pod moimi filmami. Nie chciałem pozdrawiać ich w klasyczny sposób, bo nawet nie wiedziałem czy to wyemitują, a potrzebowałem jakiegoś podkładu do występu, więc uznałem, że to będzie najlepsza forma podziękowania. Co do następnych występów, to tak jak napisałem, nie zamierzałem ich łączyć z grupą, ale za to samemu się zająć podkładem.

APYNews: Jak długo przygotowywałeś się do tego występu i czy zmiana kostki tuż przed nim wpłynęła na twoje show?
R: W sumie to nie przygotowywałem się jakoś długo, ponieważ zrobiłem tam to co potrafiłem od dłuższego czasu, można więc powiedzieć że poszedłem tam trochę "na żywioł". Co do kostki, to wiadomo że każda porusza się inaczej, co może być problematyczne, dlatego też ułożenie trwało tak długo.APYNews: Czy jednogłośność jurorów Cię zaskoczyła? Spodziewałeś się tzw. "3 razy na tak"?
R: Zawsze kieruję się przysłowiem "Nie dziel skóry na niedźwiedziu", i również w tym wypadku nie stawiałem sobie żadnych oczekiwań, więc cały ten entuzjazm był dla mnie naprawdę miłym zaskoczeniem.APYNews: Czy zdradzisz nam co planujesz pokazać w kolejnym występie, o ile zakwalifikujesz się do grona finalistów?
R: Planów jest sporo, ale chciałbym połączyć to z innym hobby czyli grą na instrumentach. Opcje wybrałem dwie: albo gra na pianinie i układanie kostki za plecami, albo gra na gitarze/ukulele z równoczesnym układaniem kostki... stopami. Co prawda ja już znam werdykt, ale wam każę jednak poczekać do emisji odpowiedniego odcinka, ale jeśli nie odsłonię wszystkich swoich kart w tym sezonie, to zrobię to w następnym.


Dziękujemy za możliwość przeprowadzenia wywiadu! Teraz pytanie do Was - co Wy sądzicie o występie Radka? Koniecznie podzielcie się opinią w komentarzu!


Sam występ obejrzycie klikając tutaj.


Jeśli jeszcze nie odwiedziliście kanału "Dżo Dżo", polecamy zrobić Wam to teraz. Kliknij tutaj aby przejść do kanału. Radek jest także finalistą akcji Hoop Cola "Można Inaczej", a o tym kto wygra dowiemy się podczas tegorocznej edycji Likes Festival, która odbędzie się 17 i 18 października w Gdańsku! Redakcja APYNews.pl życzy powodzenia!


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu