YouTuber dostał prezent od Elona Muska i wpadł w ręce policji

YouTuber dostał prezent od Elona Muska i wpadł w ręce policji

Elon Musk, którego kojarzyć można między innymi z bycia założycielem firm takich jak PayPal czy SpaceX, to postać uwielbiana przez wszystkich fanów  technologii. Przedsiębiorca postanowił  wprowadzić na rynek własny miotacz ognia. Okazało się jednak, że posiadanie takiego sprzętu w domu nie do końca może być dobrym pomysłem. 


Swój miotacz ognia zaprojektowany przez Elona Muska zdobył twórca kanału "Life of Tom" Tom Syndicate. YouTuber subskrybowany jest przez ponad 2,6 miliona osób, a całą sytuację z prezentem od amerykańskiego przedsiębiorcy i pomysłodawcy projektu postanowił pokazać właśnie na swoim kanale.22 lipca na kanale Toma pojawił się film, w którym twórca pochwalił się "zabawką" i pokazał swoim widzom jej działanie. Okazało się jednak, że miotacz nie spodobał się policji i został przez nią uznany jako broń zagrażająca życiu i zdrowiu innym mieszkańcom. Tom dokładnie wyjaśnił całe zajście w najnowszym materiale na swoim kanale, który możecie znaleźć poniżej.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.