YouTube wprowadza funkcję czatu!

YouTube wprowadza funkcję czatu!

Na YouTube jak każdy wie, dzieje się magia, a filmy niejednokrotnie wzbudzają przeróżne emocje. Nic więc dziwnego, że na platformie pojawił się czat, dzięki któremu użytkownicy mogą na bieżąco wymieniać się swoimi wrażeniami. 


Co prawda na urządzeniach mobilnych czat dostępny jest już od jakiegoś czasu, ale na komputerach i laptopach jest to nowość. Z czatu mogą korzystać osoby, które są zalogowane na swoje konto Google i oczywiście są aktualnie na witrynie YouTube. Do wymogów należy jeszcze korzystanie z YouTube w innym kraju niż Polska, bo na tę chwilę w naszym kraju usługa niestety nie jest dostępna. Tak to wygląda w praktyce:Dzięki czatowi można oczywiście rozmawiać i wymieniać się opiniami na temat danego filmu, a także udostępnić go bezpośrednio komuś. Może być to bardzo przydatna funkcja, dzięki której nie będzie trzeba zawracać nikomu głowy na innych komunikatorach.

Mamy nadzieję, że funkcja już niedługo będzie dostępna w Polsce i będziemy mogli z niej korzystać, bo może być to bardzo przydatny dodatek w serwisie.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.