YouTube wystartuje z własną telewizją!

YouTube wystartuje z własną telewizją!

Coraz więcej ludzi rezygnuje z oglądania tradycyjnej telewizji ze względu na to, że wszystkie materiały dostępne są teraz w internecie. Jeśli interesuje nas jakiś serial, film, czy cokolwiek to za niewielką opłatą możemy bez reklam, a także w wysokiej jakości obejrzeć to, co nas najbardziej interesuje chociażby poprzez Netflixa, iplę, czy Playera. Google planuje jednak połączyć tradycję z nowoczesnością i uruchomić YouTube TV.


Nowy pomysł Google to nic innego jak abonamentowa usługa, do której dostęp będzie możliwy po uiszczeniu 35 dolarów miesięcznie. Jak na razie platforma ta zaimplementowana zostanie w Stanach Zjednoczonych i to dopiero za kilka miesięcy. Jeśli wdrożenie jej w US okaże się sukcesem to na pewno będziemy świadkami poszerzenia YouTube TV o kolejne państwa, w tym Polskę.

YouTube Streaming TV YouTube Streaming TV


Wykupując usługę będziemy mogli korzystać z niej my + pięć wybranych przez nas użytkowników. Na samym początku dostępnych będzie ponad czterdzieści sieci telewizyjnych (w tym Freedom, Fox Sports czy ESPN). Za dodatkową opłatą otrzymamy dodatkowo Showtime i Fox Soccer Plus. Z pewnością asortyment będzie w miarę czasu się rozszerzał o nowe, jeszcze ciekawsze programy.

youtubetv

Z YouTube TV będzie można korzystać na wszystkich urządzeniach, na których możliwe jest uruchomienie YouTube. Co więcej - pojawi się także opcja nielimitowanego nagrywania emitowanych programów tak, aby później można było je na spokojnie obejrzeć.

Z pewnością jeśli usługa odpowiednio przyjmie się w Stanach Zjednoczonych to uzyskają do niej dostęp także inne kraje zabierając użytkowników telewizjom kablowym. Ciekawe w jaki sposób będą próbowali zatrzymać ich przy sobie.

 

SĄDZISZ, ŻE WIESZ CO MIAŁO MIEJSCE NA YOUTUBE W MINIONYM ROKU? SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ W NASZYM QUIZIE!Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.