YouTube testuje nowe animacje ładowania filmów!

YouTube testuje nowe animacje ładowania filmów!

U wielu użytkowników aplikacji mobilnej YouTube nastąpiła aktualizacja, wraz z którą ekran ładowania filmu zastąpiły nowe ciekawe animacje! Google testuje trzy możliwości, a jedną z nich ujrzymy na naszych wyświetlaczach już niebawem.


Zapewne każdy z Was, choć raz w życiu doświadczył tego przykrego widoku - kilku szarych kółek, które oznaczają, że oglądany materiał albo się jeszcze nie załadował, nastąpiła przerwa techniczna YouTube, albo też - któryś z waszych domowników postanowił być bezlitosny i odłączył połączenie internetowe.

buffer_zps287b6e42

Już wkrótce te smutno kojarzące się "kółeczka" będą zastąpione przez uaktualnione animacje, które o wiele lepiej będą współgrały z układem graficznym platformy. Do tej pory wiadomo o trzech nowych rozwiązaniach: dinozaurze (tym znanym z Chrome), piłeczkach lub też liniach stworzonych w sposób, aby zaciekawić ludzki wzrok - o ile można mówić o oczekiwaniu jako czymś ekscytującym.

screen-shot-2017-03-12-at-6-31-00-pm

Do tej pory nie wiadomo jednak, kiedy nowe animacje mają pojawić się u wszystkich użytkowników i które, tak naprawdę, zajmą zaszczytne miejsce szarych kółek. Na pewno będą prezentowały się lepiej od poprzednika, a kto wie - być może twórcy pozwolą na grę "dinozaurem" w celu umilenia czasu osobom, które cierpliwie oczekują na dalsze oglądanie ulubionych materiałów.

http-i.imgur.comlOxddQL

Sprawdźcie jakie animacje testuje jeszcze YouTube:

screen-shot-2017-03-12-at-6-31-00-pm

screen-shot-2017-03-12-at-6-31-00-pm

Na które animacje stawiacie? Czy jest ktoś, kto lubił bezlitosne szare punkty na środku materiału? Piszcie w komentarzach! 


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?

Premiera nowego iMaca Pro - cena zwala z nóg