Już jest! Oto YouTube Rewind 2017!

Już jest! Oto YouTube Rewind 2017!

Kiedy pojawia się YouTube Rewind, to wiadomo, że okres świąteczny i nowy rok nadchodzą pełną parą. A więc zapnijcie pasy, bo tegoroczny YouTube Rewind Już jest! 


Dla tych, którzy się nie orientują, wyjaśniamy, że YouTube Rewind to przegląd najbardziej viralowych filmów, teledysków i trendów, które pojawiły się w ciągu roku na całym świecie. Pierwszy YouTube Rewind ukazał się w 2010 roku i od tego czasu każdy kolejny jest jeszcze lepszy i większy. W YouTube Rewind z 2014 roku znalazł się jedyny polski twórca - Sylwester Wardęga ze swoim psem pająkiem. Zeszłoroczny Rewind może natomiast poszczycić się największą oglądalnością w historii, zobaczycie go tutaj.

W tym roku YouTube Rewind stoi pod znakiem m.in. Fidget Spinnera, Despacito, Shape of You i Podłoga To Lawa Challenge. Nie ma jednak na co czekać ani przedłużać, zapraszamy na święto YouTube'owej społeczności, czyli YouTube Rewind 2017:Dotychczas YouTube Rewind był przede wszystkim humorystycznym podsumowaniem roku. Tegoroczna edycja jest inna pod tym względem, że znalazło się w niej miejsce na chwilę refleksji. Chodzi oczywiście o zamach terrorystyczny podczas koncertu Ariany Grande w Manchesterze i powódź w Houston. W związku z tym życzymy całemu światu, aby w przyszłorocznym podsumowaniu YouTube'a nie musiał pojawiać się taki epizod. Polskiej społeczności życzymy natomiast również tego, żeby w przyszłorocznej edycji znalazł się któryś z rodzimych twórców.

 

KLIKNIJ TUTAJ ABY OBEJRZEĆ YOUTUBE REWIND Z ZESZŁEGO ROKU!


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki pisaniu realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.

Telefon z rekordowo małymi ramkami już w styczniu. Wielkie obietnice Sharp!

Cyber Marian parodiuje "Plecak" Young Multiego!

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych