Pomysły na świąteczne prezenty ze sklepów YouTuberów!

Pomysły na świąteczne prezenty ze sklepów YouTuberów!

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a do pierwszej gwiazdki zostało już tylko kilkanaście dni. Większość z nas nie może doczekać się tej wspaniałej, rodzinnej atmosfery, której towarzyszyć będą kolorowe prezenty. Jeżeli wciąż nie macie pomysłów na to, co kupić swojemu bliskiemu, to przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych propozycji ze sklepów polskich YouTuberów. 


Odzież

Mówiąc o sklepach YouTuberów, pierwsze co przychodzi nam na myśl, to oczywiście odzież. Najpopularniejsze są niewątpliwie koszulki i bluzy, ale w ofercie wielu sklepów możemy znaleźć także spodnie, czapki, a nawet skarpetki. Na zbliżające się mrozy te ostatnie są szczególnie przydatne i funkcjonalne, a ponadto nieźle się prezentują. Wybór jest ogromny, dlatego na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Gimper - CZASZKA T-SHIRT - gimper.preemium.plRojson - GRY ŁĄCZĄ T-SHIRT - rojson.preemium.plJDabrowsky - Koszulka "Dino" - sklep.jdabrowsky.plSA Wardęga - BLUZA "WARDEGA WEAR"- wardegawear.comReZigiusz - KOSZULKA BTBG STICKMANS - sklep.rezigiusz.pl
Agniecha Szyda

Od 6 lat moją pasją jest YT. W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi. Poza tym interesuję się podróżowaniem oraz sportem, a dokładniej siatkówką i paintballem.

Oto najpopularniejsze wyszukiwania Google w 2017 roku

TOP10 najbardziej szalonych filmów TGFbro!

Forbes przedstawia TOP 10 najbogatszych YouTuberów!

Oto 10 najpopularniejszych zwiastunów gier 2017 roku na YouTube

Pomysły na świąteczne prezenty ze sklepów YouTuberów!

Wszystkie filmy na YouTube powyżej miliarda wyświetleń!