YouTube Pop-up Space i Video Arena w Warszawie!

YouTube Pop-up Space i Video Arena w Warszawie!

Jako że rozpoczyna się sezon eventowy, warto przypomnieć o zbliżającej się wielkimi krokami Video Arenie. Poprzednia edycja tego wydarzenia zdecydowanie zaliczana jest do grupy najlepiej zorganizowanych wydarzeń zeszłego roku, a teraz, zgodnie z zapowiedziami organizatorów, ma być jeszcze lepiej!


video arena 1


 

Video Arena 2016 to już dużo większe przedsięwzięcie niż rok temu. Są to aż 4 dni eventów odbywających się w kilku lokalizacjach. Atrakcje naprawdę robią wrażenie, a o to najprzydatniejsze informacje:


Pierwszy dzień - 3.11.2016 - Campus Startup School: YouTube Creators


Miejsce: Campus Warsaw


Godzina: 10:00 - 16:30


Czego się spodziewać: Wydarzenie skierowane jest głównie dla firm, które chcą lepiej poznać świat videomarketingu. Prezentacje i panele prowadzone będą przez specjalistów w branży socialmedia. Gośćmi wydarzenia będą między innymi Derral Eves, Jeffrey Harmon, Jacek Gadzinowski i Red Lipstick Monster.


Drugi dzień - 4.11.2016 - How to YouTube?


Miejsce: Campus Warsaw


Godzina: 11:00-16:00


Czego się spodziewać: Drugi dzień eventu skierowany jest do wąskiej grupy specjalistów od video marketingu. Dotyczy się to głównie managerów, przedstawicieli agencji, domów mediowych, czy instytucji samorządowych. W skrócie panele dyskusyjne i prezentacje dla osób zainteresowanych.


Trzeci dzień - 5.11.2016 - Video Arena: Powered by YouTube


Miejsce: Pin Up Studio


Godzina: 10:00-16:00


Czego się spodziewać: Dzień otwarty dla szerszej publiczności. Dużo polskich twórców, miła atmosfera i ciekawe panele, które pomogą ci rozwinąć swój kanał. Na scenie między innymi Robert Pasut (Abstrachuje), Marek Hucz oraz Jan Jurkowski (GF Darwin), Ewa Grzelakowska (Red Lipstick Monster) i wielu innych youtubowych ekspertów. Wszyscy są mile widziani!


Czwarty dzień - 8.11.2016 - Video Arena Białystok


 Miejsce: zostanie podane już wkrótce


 Godzina: 9:30-14:35


Czego się spodziewać: Powtórka z dnia trzeciego, która odbędzie się na Podlasiu. Wykłady poprowadzą między innymi Jacek Gadzinowski i Dominik Szarek (Futbolove). Wydarzenie otwarte jest dla wszystkich zainteresowanych.


Więcej informacji oraz możliwość zapisania się na interesujący was dzień znajdziecie na stronie http://www.videoarena.pl. Zapraszamy!YouTube Pop-up Space Warsaw


Szczególnie warte uwagi jest wydarzenie YouTube Pop-up Space pokrywające się datą oraz lokalizacją z Video Areną. Event odbędzie się  w dniach 2-4 listopada w Pin Up Studio. W ciągu trzech dni każdy chętny będzie miał szanse wziąć udział w darmowych warsztatach, związanych z rozwojem swojego kanału. Jak zapewniają organizatorzy, przestrzeń ta jest przygotowana tak, aby pobudzić kreatywność i ułatwić współprace między twórcami.


youtube space warsawWszystko to brzmi interesująco, a jakby tego było Wam mało, podczas wydarzenia odbywa się konkurs, którego nagrodą jest wyjazd do londyńskiego YouTube Space. Więcej informacji w materiale poniżej:
Program Wydarzenia: https://events.withgoogle.com/youtube-pop-up-space-warsaw/


 Podobają Wam się takie niestandardowe eventy? A może wybieracie się na któryś z nich? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.