YouTube już wkrótce ma zawitać na Nintendo Switch!

YouTube już wkrótce ma zawitać na Nintendo Switch!

Nintendo Switch już jakiś czas temu zaskoczyło swoją popularnością. Japońska konsola z wieloma właściwościami smartfonów czy tabletów, była pozbawiona do tej pory bardzo ważnej aplikacji jaką jest oczywiście YouTube. Wkrótce ma się to zmienić!


Według najnowszych informacji, już w najbliższych dniach, na Nintendo Switch ma pojawić się aplikacja YouTube. Na pewno będzie to spora zmiana na plus, gdyż sama konsola pozbawiona jest podobnych aplikacji, więc można powiedzieć, że dzięki temu zyska nowe zastosowanie. Tym bardziej, że YouTube oferuje niezliczoną liczbę ciekawych materiałów.Informacje, które zostały podane przez media, nie są na ten moment jeszcze oficjalne. Są bowiem wynikiem informacji, które zostały znalezione w cyfrowym sklepie Nintendo. To właśnie tam przez pewien czas widniała informacja, że aplikacja będzie dostępna od 8 listopada bieżącego roku. Czy tak też się stanie? O tym przekonamy się w najbliższym czasie!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.