YouTube uruchomi w Polsce sekcję Breaking News!

YouTube uruchomi w Polsce sekcję Breaking News!

Breaking news: YouTube uruchomi w Polsce sekcję Breaking News. Jednak ten breaking news nie pojawi się w nowej sekcji, gdyż  docelowo oczywiście pojawiać się w niej będą materiały wideo. 


YouTube jest w trakcie uruchamiania sekcji Breaking News w wybranych krajach, a jak dowiedział się serwis Wirtualnemedia.pl - funkcja ma pojawić się także w Polsce.

W tej sekcji mają pojawiać się gorące newsy w formie wideo publikowane przez różnych wydawców. Ma ona pojawić się na głównej stronie YouTube'a wtedy, gdy dojdzie do jakichś ważnych wydarzeń, a na platformie zaczną pojawiać się materiały na ten temat. Użytkownik w takiej sytuacji dostanie powiadomienie o gorących breaking newsach.Sekcja Breaking News ma pojawić się w 17 krajach, w tym także w Polsce. Nie wiadomo jeszcze, jakie media będą stale zaangażowane w ten projekt, można jednak oczekiwać, że odnośnie do wydarzeń z Polski materiały będą przygotowywać polskie media.

Breaking News to nie jedyna nowość na YouTube, gdyż Google przygotowało dla nas także mechanizm Top News. Ma on prezentować najbardziej aktualne i świeże newsy filmowe, które dotyczą danego hasła wyszukanego w wyszukiwarce.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.