Young Multi ogłasza trasę koncertową!

Young Multi ogłasza trasę koncertową!

Young Multi jest doskonałym przykładem na to, że nie trzeba się kierować głosami widzów oraz trendami, by zyskać popularność. Wystarczy spełniać swoje marzenia. Michał zaczynał jako YouTuber, nagrywając przeróżne gry, poczuł jednak powołanie do tworzenia muzyki. Pomimo głosów krytyki na początku nowej drogi, kontynuował ciężką pracę i osiągnął sukces. Teraz Multi zapowiedział swoją pierwszą trasę koncertową.


Wczoraj na fanpage'u oraz grupie Multiego ukazała się informacja o planowanej trasie koncertowej, promującej płytę "Nowa Fala". Młody raper ma w planach odwiedzenie siedmiu większych miast: Krakowa, Szczecina, Poznania, Warszawy, Rzeszowa, Łodzi i Wrocławia. Trasa pod mecenatem LG rozpocznie się już 11 maja, a zakończy 22 czerwca. Na scenie poza Multim, zobaczyć będzie można również przyjaciela Michała - Merghaniego, który będzie pełnił funkcję hypemana. Jedynym ograniczeniem, by wejść na koncert Young Multiego jest wiek. Każdy uczestnik musi mieć w dniu występu ukończone 15 lat, a w przypadku, gdy ma mniej niż 18, musi dodatkowo posiadać zgodę rodzica. Ceny biletów rozpoczynają się już od 30 zł, a pakiet VIP kosztuje 129 zł. - można je nabyć klikając tutaj.Na 17 godzin po ogłoszeniu trasy koncertowej, swój udział zadeklarowało łącznie ponad 430 osób, a wydarzeniami zainteresowane jest prawie 2000 fanów. Największym zainteresowaniem cieszą się wydarzenia dotyczące występów we Wrocławiu i Poznaniu. Co ciekawe, mimo że jest to pierwsza trasa koncertowa Multiego, nie będzie to jego pierwszy koncert. Raper już wielokrotnie występował między innymi na MeetUpie oraz zorganizował swój pierwszy koncert  w Katowicach.

Tutaj możecie obejrzeć relację Multiego z pierwszego koncertu:


Na swojej grupie, Michał zapowiedział, że planuje już drugą część trasy koncertowej. Tym razem chciałby odwiedzić mniejsze miasta. W tym celu poprosił widzów, by pisali propozycje miejsc, w których mógłby zagrać. Celem Multiego są miasta liczące ponad 30 tysięcy mieszkańców. Jest to wspaniała okazja dla osób, które mieszkają daleko od lokalizacji planowanych koncertów i nie mają możliwości na tak długą podróż. Dzięki temu każdy będzie miał szansę na spotkanie Multiego. Taka propozycja jest pięknym gestem Michała zwłaszcza dla młodszych fanów, którzy nie będą mieli szansy go spotkać w pierwszej części trasy koncertowej.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl