Young Multi z nowym klipem - pre-order płyty wystartował!

Young Multi z nowym klipem - pre-order płyty wystartował!

Dzień dzisiejszy jest przełomowym dniem jeśli chodzi o twórczość Young Multiego! Raper, który osiągnął już spory sukces, startuje dziś z pre-orderem swojego własnego krążka, publikując przy tym nowy klip!


Płyta Young Multiego już od wielu miesięcy nie jest żadną tajemnicą. W ostatnich tygodniach, Michał pochwalił się, że kończy już nad nią prace. Opublikował wtedy m.in. "track listę", zdradzając tym samym liczbę utworów, gości na płycie oraz niektóre nazwy piosenek. Później podał do informacji datę rozpoczęcia jej pre-orderu, który przypada na dziś, a dokładniej godzinę 18:00, o której opublikowany został klip do "Kim Ty Jesteś". Obejrzycie go poniżej: 

Przypominamy, że premiera płyty zapowiedziana jest na pierwszego grudnia! Osoby, które załapią się na jej pre-order, otrzymają ją przed tą datą! Dodatkowo, na płycie znajdzie się utwór specjalny. KLIKNIJ TUTAJ ABY ZAKUPIĆ PRE-ORDER "NOWEJ FALI".


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.