Young Multi już wkrótce zagra swój pierwszy koncert!

Young Multi już wkrótce zagra swój pierwszy koncert!

O Multim już niestety mamy coraz rzadziej okazję pisać ze względu na jego przebranżowienie się. Jest on już coraz bardziej postrzegany jako raper, a coraz mniej jako YouTuber. Chociaż niektórzy już zawsze będą przypinali mu łatkę YouTubera, to już w najbliższy piątek zagra on swój pierwszy solowy koncert, który jest dużym krokiem w stronę ujednolicenia swojego wizerunku.


Już w piątek 12 stycznia Young Multi zagra w Katowicach w Mega Klubie. Będzie to jego pierwszy solowy koncert. Chociaż Multi już wielokrotnie występował na scenie, to jednak występ z "Nową Falą", czyli jego pierwszą płytą, można zakwalifikować jako debiutancki. Przemiana z YouTubera w muzyka, jak widać, powoli dobiega końca.

O swoich odczuciach Multi pisze na Facebooku:


Występ, który odbędzie się za 2 dni w Katowicach, jest dla niego szczególnie ważnym wydarzeniem, które najprawdopodobniej zapamięta na całe życie. Oprócz towarzyszącego mu uczucia stresu Mutli czuje także radość i podekscytowanie, co pozwala przewidywać, że koncert na pewno będzie świetny. Twórca także dziękuje wszystkim fanom, którzy go wspierali podczas jego drogi.

Wkrótce po koncercie w Katowicach rozpocznie się trasa koncertowa Young Multiego, podczas której, jak sam twórca mówi, będzie się wszystkiego uczył. Nie wyklucza on, że popełni kilka błędów, ale wie też, że jest tylko człowiekiem, który dopiero zaczyna. Takiego nastawienia moglibyśmy się od niego uczyć, bo tak naprawdę każdy z nas może je przełożyć na własne doświadczenia. Gratulujemy Multiemu sukcesu i życzymy powodzenia na nowej ścieżce kariery!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.