Y czaruje YouTuberów

Y czaruje YouTuberów

Jeden z najpopularniejszych magików na polskim YouTubie – Igrek znów czaruje!


W zeszły weekend odbyła się jedna z największych imprez gamingowych – Intel Extreme Masters. Nie mogło na niej zabraknąć polskich internetowych twórców.  Na evencie pojawiło się ponad 80 czołowych polskich YouTuberów, o czym pisaliśmy TUTAJ
IEM EKIPA Polscy YouTuberzy na IEM

Podczas trwającego 3 dni wydarzenia, YouTuberzy świetnie się bawili i integrowali. Nagranych zostało też mnóstwo filmów, które albo już się pojawiły na YouTubie, lub dopiero się pojawią. Dzisiaj na swoim kanale Magia Y udostępnił film, w którym wykonuje sztuczki na najpopularniejszych polskich twórcach. W filmie magik dzięki pomocy Blowka odgaduje 4-cyfrowy kod pin do telefonu JDabrowskiego. Następnie szokuje CTSG, który zaraz po zakończeniu tego krótkiego show czuje się „zgwałcony mentalnie”. W tym trwającym 10 minut pokazie, „Igrek” wykonuje jeszcze kilka magicznych sztuczek na: Atorze, ReZigiuszu, Ravgorze oraz Człowieku Wardze.


Zapraszamy do zasubskrybowania tego magicznego kanału, oraz do obejrzenia wyżej wspomnianego filmu:Na IEM wybrało się dwóch naszych redaktorów. Nasza relacja już niebawem pojawi się na naszym kanale na YouTube (SUBUJ), a relacja tekstowa jest już w trakcie tworzenia.