Kolejna edycja Paintballa z Rojem z rekordową liczbą nagród!

Kolejna edycja Paintballa z Rojem z rekordową liczbą nagród!

Paintball z Rojem to czas świetnej zabawy, aktywnego odpoczynku, a przede wszystkim integracji pomiędzy uczestnikami wydarzenia. Co edycję słyszymy, że zostały pobite kolejne rekordy: uczestników, sponsorów, atrakcji, itp. Patryk Rojewski nie zwalnia tempa i zapowiada, że tym razem nic się pod tym względem nie zmieni. 
Już w ten weekend odbędzie się jubileuszowa, trzydziesta edycja Paintballu z Rojem, otwierająca 5 sezon tej sportowej inicjatywy. Odbędzie się ona w ORW Strzelnica w Lublińcu. Więcej o tym wydarzeniu dowiecie się czytając artykuł, do którego przejdziecie klikając tutaj.Dziś na kanale Patryka został opublikowany film, na którym przedstawia nagrody przeznaczone dla uczestników nadchodzącej edycji PZR. Jak pewnie się domyślacie, Rojo ustanowił kolejny rekord pod względem liczby i jakości giftów. Dodał także, że każda osoba dostanie jakiś podarunek i nie będą to "pierdoły", a naprawdę cenne przedmioty.

Wśród nagród możemy wyróżnić m.in. gry i sprzęt komputerowy, koszulki, gry planszowe, plecaki, czapki, czy kubki. Nagrody ufundowało MSI, G2A, Techland, Ubisoft i wielu innych sponsorów. Film z prezentacji fantów na nadchodzącą edycję możecie obejrzeć poniżej.

Wybieracie się na najbliższy PZR? Piszcie!

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.