"Xoxo" - nowa animacja w komentarzach na Facebooku!

Dokładnie miesiąc temu na Facebooku zrobiło się głośno, kiedy to portal dodał mało przydatną, lecz budzącą zainteresowanie opcję. Chodzi tu o animacje, które aktywują się na naszej tablicy po kliknięciu w dany komentarz. Przed chwilą pojawiła się zupełnie nowa animacja!


Te wcześniejsze, dotyczyły tylko i wyłącznie Harrego Pottera. 26 czerwca minęło 20 lat od wydania pierwszej książki autorstwa J.K. Rowling. Z tego powodu Facebook postanowił uczcić to wydarzenie dodając animacje pojawiających się różdżek, po kliknięciu w czerwony komentarz pt. "Harry Potter", bądź inny zawierający nazwy domów Szkoły Magii. Dziś Facebook dodał serduszka!Animacja serduszek aktywuje się po wpisaniu frazy "Xoxo" - wielkość liter nie ma tu znaczenia. Pojawia się ona zaraz po opublikowaniu przez nas komentarza, bądź po kliknięciu w czerwony napis - nasz lub jakiegokolwiek innego użytkownika Facebooka.Jesteśmy ciekawi, czy wkrótce portal będzie wprowadzał kolejne tego typu animacje. Póki co jest to wielka niewiadoma, a jedyne czego możemy się spodziewać, to niemałego spamu w komentarzach pod wszystkimi postami na naszej tablicy.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.