Ogromne promocje na otwarciu kolejnego sklepu Xiaomi w Polsce!

Ogromne promocje na otwarciu kolejnego sklepu Xiaomi w Polsce!

Jeszcze kilka wielkich otwarć sklepów Xiaomi w Polsce i przestaną to być wydarzenia, o których warto byłoby pisać. Jednak póki sklepy od chińskiego producenta można policzyć na palcach jednej ręki, a promocje są jak zwykle świetne, to czemu nie?


Trzeci stacjonarny sklep Xiaomi w Polsce zostanie otworzony 21 lipca we Wrocławiu. Nastąpi to o godzinie 11 w Pasażu Grunwaldzkim, lokal będzie liczył 106 metrów kwadratowych. Jakich promocji można oczekiwać?

Najbardziej atrakcyjną ofertą jest ta z Xiaomi Mi Mix 2S, którego będzie można kupić za jedyne 777 zł - jego regularna cena jest trzy razy większa. Oferta jest jednak mocno ograniczona, bo dostępnych będzie tylko siedem sztuk promocyjnych, a więc telefony zgarną tylko najwytrwalsi fani marki Xiaomi.Większa szansa na zdobycie promocyjnego smartfona będzie w przypadku Redmi Note 5 32GB. Aż 100 pierwszych osób będzie mogło go dostać za jedyne 499 złotych.

Oprócz telefonów promocyjne ceny będą dotyczyć także innych sprzętów. Odkurzacz Mi Robot Vacuum będzie kosztował 1299 złotych + bon o wartości 300 złotych, laptop Mi Laptop Air 13,3” 4299 złotych + bon o wartości 300 złotych. Do tego pierwsze 100 sztuk wagi Smart Scale za 49 złotych oraz szczoteczki Mi  Electric Toothbrush za 99 złotych.

Wygląda na to, że warto będzie odwiedzić w sobotę sklep przy Placu Grunwaldzkim. Nawet jeśli miałoby się to skończyć niczym walka o karpia w Lidlu, to jednak w tym przypadku promocyjne urządzenia mają dużo większą wartość.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.