Xiaomi Mi Mix 2 już niedługo dostępny w Polsce!

Xiaomi Mi Mix 2 już niedługo dostępny w Polsce!

Pamiętacie ile szumu narobiło Xiaomi i model Mi Mix? Tak, chodzi o ten model, który był "bezramkowy" zanim to było modne. Jego następca pojawi się już niedługo w oficjalnej polskiej dystrybucji.


Już 7 stycznia na witrynie Mi-home.pl, która jeszcze nie działa, zostanie uruchomiona sprzedaż telefonów Xiaomi Mi Mix 2. Haczyk jest jednak taki, że smartfon w niedziele będą mogli kupić tylko posiadacze specjalnego kodu. Pozostali będą musieli poczekać, aż telefon trafi do klasycznej sprzedaży detalicznej. Polski dystrybutor ABC Data zapowiedział jednak, że nowe urządzenie będzie można wylicytować na jednej z aukcji WOŚP-u.

Oto jak prezentuje się Xiaomi Mi Mix 2Ramka na dole została zmniejszona o 11% w stosunku do swojego poprzednika, jednak ramki boczne wydają się odrobinę większe. Ekran ma 5.99 cala. Co natomiast znajdziemy wewnątrz urządzenia?

Za całość odpowiada procesor Snapdragon 835 z 6 GB pamięci RAM. Na pokładzie użytkownik ma zapewnione 128 GB pamięci wewnętrznej i procesor graficzny Adreno 540. Smartfon debiutuje z Androidem Nougat 7.1 z nakładką systemową MIUI 9.

Jaka jest cena urządzenia? Nie jest ona najniższa, do czego zdążyło przyzwyczaić nas Xiaomi. 2199 złotych jest dużą kwotą pieniędzy, chociaż w dzisiejszych czasach w dalszym ciągu jest to "świetna" cena jak za telefon tej klasy.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.