Urządzenia Xiaomi w rewelacyjnych cenach ponownie w Biedronce!

Urządzenia Xiaomi w rewelacyjnych cenach ponownie w Biedronce!

Połączenie Biedronki i Xiaomi to jest to, co Polacy kochają najbardziej. I nie ma w tym nic złego, bo dostęp do dobrych i ukochanych produktów powinien być ułatwiony. Które sprzęty chińskiego producenta tym razem znajdziemy w ofercie Biedronki?


Po udanej sprzedaży produktów Xiaomi w kwietniowym debiucie w Biedronce chiński producent ponownie rusza na podbój polskich supermarketów. Tym razem w ofercie pojawi się smartfon oraz przystawka do telewizora.

Tym smartfonem jest Xiaomi Redmi 5 w wersji z 3 GB RAM i 5.7-calowym wyświetlaczem. Na jego pokładzie znajduje się ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 450 oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. Telefon posiada dwa aparaty - 12 Mpx z przodu oraz 5 Mpx z tyłu. Jego koszt to przyzwoite 555 złotych, czyli kilkadziesiąt złotych taniej niż z oficjalnej dystrybucji.Przystawka do telewizora to Xiaomi Mi Box 4K. Pozwala na korzystanie z aplikacji Smart TV, która oparta jest na systemie Android. Gadżet obsługuje rozdzielczość 4K z szybkością 60 fps oraz umożliwia dostęp do katalogu Google Play z mnóstwem gier i aplikacji. Jest ona wyceniona na 279 złotych, natomiast w innych sklepach trzeba za nią zapłacić nawet 399 złotych.Urządzenia będą dostępne już od 18 czerwca i ich sprzedaż potrwa do 4 lipca lub do wyczerpania zapasów.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.