Wywiad Tchibo z Zuzanną Borucką

Wywiad Tchibo z Zuzanną Borucką

„Moje Dwie Natury” to nowy talk-show, prowadzony na kanale Tchibo Polska, w którym ukazywane są odmienne oblicza najbardziej znanych (nie tylko w internecie) Polek. W drugim odcinku programu gościem została Zuzanna Borucka, jedna z naszych najpopularniejszych YouTuberek. Czego dowiedzieliśmy się o Zuzi podczas dwóch krótkich rozmów z prowadzącą program Anną Gacek?


To, że Zuzanna Borucka jest jedną z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych dziewczyn w polskich social mediach i na polskiej część YouTube, nie podlega dyskusji. Zawsze miała swój własny styl, własny pomysł na siebie i niejednokrotnie zmieniała tematykę kanału wprowadzając inne formaty. Teraz kojarzona jest bardziej ze swoją artystyczną duszą, którą stara się na kanale i na profilach na portalach społecznościowych odzwierciedlać. Najważniejszy w tym wszystkim jest ogromny dystans Zuzi do siebie i jej poczucie humoru.W pierwszej części wywiadu, nazwanej "White", YouTuberka opowiedziała trochę tematycznie o swojej przygodzie z kawą, jak ona się zaczęła i jakie teraz ma dla niej znaczenie. Nie był to jednak główny temat. Bardziej filmik kręcił się wokół samej Zuzi: jej charakteru, przygody z YouTube, pozytywów, które według niej płyną z popularności i kontaktu z widzami. Przy okazji Zuza uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, że kupiła mieszkanie. Jak sama to ujęła jest po prostu bardzo zmienna i cały czas podejmuje się czegoś nowego, ale mimo młodego wieku potrzebuje spokojnego, ciepłego domu, a nie bycia w ciągłym biegu. Nie zdradzając jednak więcej szczegółów zachęcamy do obejrzenia tej pierwszej części wywiadu.Druga część wywiadu - ,,Black” - rozegrała się w trochę innym nastroju i przede wszystkim w innej scenerii. Tym razem Zuzanna opowiedziała trochę o wyidealizowanym życiu jakie wszyscy pokazują w mediach. Wytłumaczyła jednak, że nie zawsze jest to przejaw narcyzmu czy jakiejkolwiek ochoty pokazywania się tylko z dobrej strony. W jej przypadku jest to po prostu zasada różnicy między życiem prywatnym, a tym co można pokazać publicznie i przede wszystkim chęć zarażania wszystkich pozytywną energią, a nie przygnębiania. Mimo innego początku filmiku Zuzia dalej znów nawiązała do kawy, która jest tematem przewodnim kanału Tchibo. Tym razem chodziło o jej tatuaż. Dzięki temu pojawił się na krótko temat jej dziar. Dalej Zuzanna opowiedziała o negatywnych stronach bycia rozpoznawalnym, o jej, w pewnym sensie, przymusie stałego przebywania pod dostępem do telefonu i internetu oraz o tym skąd wzięła się poprzednia nazwa jej kanału czyli ,,Banshee”, która generalnie oznacza zjawę zwiastującą śmierć. Aby dowiedzieć się więcej koniecznie obejrzyjcie drugą część wywiadu.Według nas Zuzia niesamowicie otworzyła się w obu tych wywiadach i bardzo ciekawie wypowiedziała się przede wszystkim o całej popularności w mediach, a Wy co na ten temat sądzicie? Dajcie znać w komentarzach!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.